0-3 Yaş Montessori uygulamaları semineri notları

02/10/2013 21:06:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: 0-3 Yaş Montessori uygulamaları semineri notları

02/11/2013 08:56:00

Çok sevindim bu notları gördüğüme. Bloğuna yorum bırakamadım. Hatta buraya  ilk yazdığım yazı da hata verdi ama ısrarla duygularımı ifade etmeye çalışıyorum:). Eline sağlık, devamını da bekliyorum merakla.

02/11/2013 09:05:00

bloğuna bende yorum bırakamadım ama yazdıkların çok güzel devamını bekliyorum oğluşum için...

02/21/2013 18:57:00

Her şeyi gayet yalın bir şekilde ifade etmişsiniz. Anlatımda ki yeteneğiniz için sizi ayrıca kutluyorum Esma. Paylaşımınız için teşekkürler. Çok verimli oldu.

02/21/2013 20:27:00

Bu seminere katilmayi cok istemistim notlar icin cok tesekkurler

02/21/2013 20:41:00

çok çok ama çok güzel yazmışsın ellerine sağlık çok faydalı bilgiler gerçekten .gitme ihtimalim yok ist. olmadığımdam bu tip seminerlere .o yüzden tüm görev sana düşüyor bilenler bilmeyenlere anlatsın :))

02/21/2013 21:12:00

yayınladıgınız için teşekkürler ,ayrıca birşey sormak isterim bu seminerlere bende katılmak istiyorum fakat haberdar olamıyorum  seminer olunca nerde saat kaçta ve nasıl katılabiliyoruz bu konuda bilgiyi nasıl alıyorsunuz seminer duyurusu nerden yapılıyor

03/01/2013 20:43:00

esma çok güzel yazmışsın eline sağlık.bu konuya yeni merak saldım.yazının devamını sabırsızlıkla bekliyorum.bi de bu konuyla ilgili bana bilgi edinebileceğim blog,kitap vs önerebilirmisin, öğrenmek isterim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
montessori eğitimi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...