merhaba,tanisalim mi?

03/10/2010 21:43:00

iyi geceler sevgili hamile arkadaslar.
32. haftamiz basladi bizim.hersey yolunda.sizlerin nasil geciyor hamilelikleri?

Ynt: merhaba,tanisalim mi?

04/19/2010 08:11:00

MERHABA
tanışalım tabi ben istanbulda oturuyorum şuan 3. hamileliğimi yaşıyorum bundan önceki iki hamileliğimin sonu güzel olmadı inşallah bu hamileliğim gayet güzel geçer diye ümit ediyorum şuan 7+5 haftalık hamileyim.

04/22/2010 19:49:00

merhaba,hayirli olsun.cok guzel bir gebelik dilerim.gonlunde her ne varsa olur insallah.
iyi geceler.

04/28/2010 06:44:00

merhaba, benimde ilk hamileliğim. 23. haftanın içerisindeyim. şimdiye kadar herşey yolundaydı ama şimdi sıcaklar başladığı için bakalım son zamanlar nasıl geçecek. Alanya'da yaşıyorum da :)

04/28/2010 06:56:00

merhaba, benim de ilk hamileliğim ve 30. haftanın içindeyim. Başları çok zor olsada 12-13. haftadan sonra çok rahat geçti. Bundan sonra da iyi geçer inşallah. Zaman çok hızlı geçiyor. haftalar nasıl geçiyor anlamıyorum. İstanbulda yaşıyorum.

04/28/2010 11:02:00

Merhaba. Ben ikinci bebeğime hamileyim. Son 3 ayımıza girdik. Hem şaşkın, hem heyecanlı, hem de sabırsızım. İlk bebeğim erkek ve kış doğumluydu, bu ise kız ve yaz doğumlu olacak inşallah, o yüzden hem kız bebeğe hem de yaz bebeğine yabancı olduğumdan biraz tedirginim.

04/28/2010 12:56:00

IRMAKCIM CANIM BENİ HATIRLADIN MI BURDA SENİ GÖRDÜĞÜME ÇOK SEVİNDİM

BİZDE 10 HAFTAMIZA GİRDİK ÇOK ŞÜKÜR BENDE İSTANBUL DA YAŞIYORUM. BAZEN ATEŞ BASIYO BAZEN DONUYORUM. NEDENİNİ BİLMİYORUM. MİDE BULANTILARI DIŞINDA Bİ SIKINTIM YOK AMA ÇOK ŞÜKÜR İNŞALLAH HEPİMİZ SAĞLIKLA ALALIM BEBEKLERİMİZİ KUCAĞIMIZA

04/28/2010 13:09:00

Selam hashatun. Hatırladım tabi. :)

Olur öyle, 1 ay içinde çok keyifli bir döneme gireceksin, hamileliğin ortadaki 3 ayına. :)

Amiiiin.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
şuan hamile olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...