saglikli sebze

<123>

Ynt: saglikli sebze

09/21/2010 11:27:00

benim ilk siparisim 40 kiloluk kargoyla geldi. yerlestirmemiz 3 gun surmustu. sonra kendime geldim. ben de mevsim meyve sebzesi alıyorum. ek olarak deneyip cok begendiklerim: tatlı lor, karisik kuruyemis, ev makarnasi, zeytin. ilk siparisimde un ve kuru bakliyat da almistim. son siparisimde bal istedim. henuz gelmedi.

bazi domatesler ezik cikmisti ilkinde. baska urunlerin altinda kalmis. yazmistim, kolinin ustlerine koyulsa daha iyi olur diye. 3 kilo almistim domates. 3 kilo hediye gondermis. o hafta ben de yine siparis vermistim. pazarda domates satacaktim neredeyse.

salca, tatli istedim aci cikti. karistiriyorlar bazen dedi, yenisini hediye gonderdi. o da aci cikti. ses etmedim artık.

oluyor eksikler, ezikler, hatalar. ben cok takilmiyorum. cok iyi niyetli oldugunu da bir kere gordukten sonra.

sekil farkliligi olarak, pancar cok buyuk gelmisti sasirdim. ama yedik. onun disinda belki cok bildik seyleri istiyorumdur bir gariplikle karsilasmadim.

09/21/2010 11:29:00

a bir de tarhana. tarhana da alıyorum ve seviyorum.

09/21/2010 11:29:00

Özgürlük parkında Çarşambaları organik pazar oluyor ama çok az meyve/sebze oluyor orda. Onun dışında kozyatağında kozzynin alt katında organik ürünler satan bir dükkan var. Migroslarda da organik rafı oluyor. 

09/21/2010 11:31:00

Tarhanayı iyi hatırlattın, onu da ekliyim, teşekkür:)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Cevreci anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...