Ezgi nin doğum günü(Zeynep Duru nun annesi)

05/04/2011 05:36:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Ezgi nin doğum günü(Zeynep Duru nun annesi)

05/04/2011 05:40:00

Sabah işe gelirken sana mesaj yazdım ama malesef gönderemedim kuşum yaaa....İlk kutlayan olabilmek istemiştim Ferda yine burun farkı yapmış:)))

Canım,
Cıvıl cıvıl, hayat dolu güzel arkadaşım...O bal yanak yavrun ve hala aşık olduğun eşinle sana çok ama çok uzun sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum...İçindeki çocuk hep yaşasın sen hep gül....
Ne iyi olmuş hayatıma girmen...

Koklaya koklaya öperim seni...

05/04/2011 05:49:00

Canım Ezgıcıgım,

Ajandama coktan not almıstım bugunun dogumgunun oldugunu.

Hayat sana verdıgı neseyi, canlılıgı ve ozguvenı hıc eksıltmesın. Saglıgına saglık, sansına sans katsın. Kocana ve kızına olan sevgını daim kılsın, sevdıklerınden hıc ama hıc ayrı dusurmesın.

Senı tanımak, Nurturia'da basıma gelen en keyıflı seylerden bırı.

Hep arkadas kalmak dılegımle.
Yasemin.

05/04/2011 05:50:00

İkinizi de çoookkkk seviyorum. Ben de iyi ki sizleri tanımışım, sabah sabah duygulandırdınız beni:( Çok öpüyorum canım arkadaşlarım...
Not: Hülya'cım burun murun, canım Ferda'm fark atmış ya sana, gerisini anlamam ben:P

05/04/2011 05:52:00

Yaso'm, vefalı arkadaşım, sabah mesajını alınca çok sevindim, keyiflendim:) İyi ki varsın ve hep ol hayatımda..... Çok teşekkürler yeniden.

05/04/2011 05:57:00

nice yıllara ezgicim..kızınla, eşinle beraber inşallah..

05/04/2011 05:59:00

Ezgi bir ömür böyle neşeli keyifli ol e mi :))
Beni güldürdüğün kadar hayat da seni güldürsün :))
Kocaman kucaklıyorum ve öpüyorum! Nice ayakkabılarımız olsun ilallak :p

05/04/2011 06:02:00

Reyhancımmm, çok teşekkürler canım.

05/04/2011 06:03:00

Nehircim güzel dileklerin için çok teşekkürler, ayakkabı dileklerin için de kocaman bir amiiiiiiinnnnnnn diyorum :))))))

05/04/2011 06:20:00

iyi ki doğdun Ezgi; tüm sevdiklerinle sağlıklı ve mutlu bir hayat dilerim.İstediğin herşeyin gerçekleştiği bir ömür de bonusun olsun:)))))

05/04/2011 06:24:00

Sositommm; ne güzel dilekler temenniler bunlar... Çok çok teşekkürler tatlımmm:) Yazdıklarının kat kat fazlasını senin için diliyorum ben de. Çok çok öpüyorum canımmm..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...