yoğurt

03/02/2012 20:52:00

meraba..benim sorum olacaktı...4 aylık kızım var.zayıf olduğu için dr yoğurt verebiliceğimi söyledi..ama yoğurdu yediremiyorum..ilk 5 gün filan inek sütünden yaptığımız yoğurdu zorla yedirdik,2 gündür keçi sütünden yaptığımız yoğurdu yedirmeye çalışıyoruz.pekmez ile yoğurt karışmıcakmış ama,tat versin diye onu bile kattım..az önce elma rendelendim ..ama yemioooo...bi fikri olan varmı??

Ynt: yoğurt

03/02/2012 21:03:00

ilk kez ek besinle beslenen bebek reddedebiliyor.aylarca aynı seyle beslenirken birden bambaşka bi besini alması zor olabiliyor.o yüzden yılmadan sürekli tekrarla.meyveyle tatlandırarak verebilirsin.meyveleri farklılaştırabilirsin.
muzun ortasındaki cekirdek kısmı kabız yapar kenarındaki bölüm kabız yapmaz onu ezip yogurtla verebilirsin

Ynt: yoğurt

03/03/2012 07:07:00

ara vererek dene ama almadığında zorlama rüzgarda önce almadı ama birgün aniden tüm kaseyi yemeye karar verdi.kendisine bırak.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
bebeklerimize ne yemekler yapalım?

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...