canım arkadaşım papish'in doğumgünü : ))

04/28/2012 10:01:00

canım arkadaşım, dert dinleyenim, güzel yüreklim, güzel bakanım, güzel görenim, tatlı dilli konuşanım, tatlı ömerimin biricik annesi iyi ki doğmuşsun, iyi ki arkadaşım olmuşsun.. uzaklarda olsakta birbirimizden halimi anlayanımsın...

sevdiklerinle bir ömür huzurlu ve mutlu olursun inşallah...hep güzelliklerle karşılaş hayatta.. kötülükler, çirkinlikler sana hiç bir zaman bulaşmasın... canım arkadaşım iyi ki varsın

Ynt: canım arkadaşım papish'in doğumgünü : ))

04/28/2012 10:15:00

vay vay vay...bu ne güzel arkadaşlık kıskandım valla:))Allah ayırmasın..

papish doğum günün kutlu olsun...boğa burcuymuşsun extra sevdim seni:))Allah ailenle sevdiklerinle sağlıklı huzurlu mutlu bi ömür versin..her zaman hayırlı işler yapmanı,hayırlı bi ömür yaşamanı nasip etsin..

04/28/2012 10:16:00

aaaaa ne iyi olmuş açtığın mürvetcim ;)

sevgili arkadaşım Rabia bana bu kalbin kadar beyaz sayfayı ayırdığın için..... diye başlayasım geldi bi an :)))) bilmem hatırlarmısın eski hatıra defterlerini.öyle yazardık sevdiğimiz arkadaşlarımızın hatıra defterlerine :P

yüzünü görmeden sevdiğim sohbetine bayıldığım arkadaşım diyebildiğim birkaç nurticiden ilkisin canım benim.ailenle birlikte uzuuuuuunnnn sağlıklı mutlu ve booooooollll paralı bir yıl diliyorum.herşey gönlünce olsun ;))))

04/28/2012 12:05:00

rabiacım doum günün kutlu olsun nice nice güzel yıllara....

04/28/2012 12:07:00

Nice mutlu senelere, sağlıkla, keyifle:)

04/28/2012 13:42:00

Rabiacım,doğum günün kutlu olsun..Rabbim,ailen ve sevdiklerinle huzur dolu,mutlu,sağlıklı upuzun bir ömür nasib etsin..yeni yaşın,gönlündeki tüm güzellikleri çıkarsın karşına...

04/28/2012 17:41:00

Mutlu yıllar!

04/29/2012 19:05:00

Mutlu ve saglikli nice guzel yillar dilerim:)

04/29/2012 20:02:00

çok çok teşekkür ederim her birinize ayrı ayrı..eee yaşlandık gayrı;)))

04/29/2012 20:11:00

Nice güzel huzurlu sağlıklı mutlu senelerin olsunnnn

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...