betul_lalezeynep minık kuzusu ( Lale Zeynep) ilk yaşı kutlu olsun:)

Ynt: betul_lalezeynep minık kuzusu ( Lale Zeynep) ilk yaşı kutlu olsun:)

12/22/2011 21:09:00

sabırla beklendın..
bahar gibi geldin evinize..
sevgiyle büyüdün ve 1 yaşına girdin nihayet minik tavşanım :)
bereketli, sağlıklı ve hayırla geçen güzel bir ömrün olsun miniğim.. Annen ,baban ve tüm sevdiklerinle.. güzel günlerine şahit olalım..
adınla yaşa..

12/22/2011 21:13:00

Gözlerim doldu nasil sevindim. Ay ben çok sevindim. Çok heyecanlandım. Nasıl birşey bu ya. Nasıl güzel bir duygu.... Güzel Allah'ım yaşına girmemiş tüm annelere göstersin. Olmayan isteyen tüm kadınlara tattırsın bu güzel duyguyu... 

Sağolun canımmm arkadaşlarım...
İyki varsınız. İyki benim bu tarif edilemez coşkumu anlıyorsunuz... 
Hepininze tek tek teşekkür ediyorum:)

12/22/2011 21:18:00

mutlu yıllar sana mutlu yıllar sana :)lale zeynepppp nice senelereeeeeeeeeeeeeeee

12/22/2011 21:18:00

mutlu yıllar sana mutlu yıllar sana :)lale zeynepppp nice senelereeeeeeeeeeeeeeee

12/22/2011 21:26:00

nice yıllara Zeynep,güzeller güzeli kızımız...

yeni yaşında ailenle birlikte heppmutlu olmanı dilerim.betülcüm anneliğinin 1. yılını kutlarımm

12/22/2011 22:00:00

mutlu yıllar sana lale zeynep.nice nice mutlu,uzun,sağlıklı,başarılı,şanslı,güzel günler senin olsun.Ailenle birlikte daimi olsun.betülcüm seninde anneliğinin birinci yılı kutlu olsun canım.

12/22/2011 22:08:00

Yeni yasin kutlu olsun bebecik:) Annesi, seni de tebrik ederim. Bol gulucuklu, saglıklı nice yilar dilerim:)

12/22/2011 22:44:00

bebem mutlu yılların olsun ilk yaşın kutlu,mutlu olsun.)

12/23/2011 05:20:00

nice mutlu yılları olsun inşallah :)

12/23/2011 06:54:00

Kız minnaaakk tavşaan Zeynep:))) Yavru sen de büyüdün 1 yaş oldun ya maşallah sana:) Senin bebek hallerini hatırladım da şimdi hey gidi:))

Güzel kızım Allahım şansını bahtını açık eylesin hep mutlu olasın sevdiklerinle beraber...Mutlu yıllar sana öperim bal yanaklarından:)

Betül anneliğin kutsal ilk yaşı evet..Daha çoook güzel günlerini göresin yavrunun.Senide tebrik ederim:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...