Anadolu yakasında oturan anneler neden sesiniz çıkmıyor?:)

Ynt: Anadolu yakasında oturan anneler neden sesiniz çıkmıyor?:)

05/30/2011 14:13:00

bende varım maltepee:)

05/30/2011 17:10:00

Çilekli pastacım  adını bilmiyorum böyle de bir garip oldu:)Çekmeköydeyim ben.Cadde organizasyonu yapabiliriz kapalı alan olsun dersek cadde de iyi fikir olabilir.

05/31/2011 14:27:00

a aa bende kaçırmışım bunu. buluştunuz mu nasıl geçti. hangi anadolu yakası anneleri geldi:) ay çatladım ben şimdi

05/31/2011 20:18:00

Merhaba Kızlar, nasılsınız,? bebeşlerinizleriniz nasıl?
biz birkere buluştuk..inşallah sıra sizlerle:))
cuma günü buluşalım mı ne dersiniz? biz caddebostan  sahilde piknik düşünmüştük..hava şartları günümüzü nasıl etkileyecek bilmiyoruz? kapalı mekan olarak nereleri tercih edelim? sizde yazın.
sevgilerimle
Sevilay

06/03/2011 21:32:00

sevilay sanırım bunu da kaçırdık:) oralarda dolaştık bizde bütün gün. ordaydık deme:)

06/03/2011 21:39:00

turkuaz_naz  nerelerdesin:)) yoksa yanımdan mı geçtin.. vallahi bu yakanın anneleri çok tembel. kimse buluşmak için poposunu kaldırmıyor:))

06/03/2011 21:41:00

şaka biryana buluşamadık.. havada harikaydı. bazı anneler, ve bazı bebekler hastaydı.. önce sağlık diyoruz ve artık haftaya hep beraber buluşalım diyorum:))

06/03/2011 21:43:00

valla geçtim mi ne:) burgerdan girdik dalyana uzandık. dönüşte belturda çay içtik. hadi anneler gene ses vermiyorsunuz:)

06/03/2011 21:44:00

yapalım plan süper olur. pusetlere birer kırmızı karanfil takalım:)

06/03/2011 21:46:00

yapalım gercekten..:)) resim istiyorum yok mu küçük prensesin resmi. bide isim nedir?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
istanbul anadolu yakası haydiiii

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...