Anadolu yakasında oturan anneler neden sesiniz çıkmıyor?:)

Ynt: Anadolu yakasında oturan anneler neden sesiniz çıkmıyor?:)

06/04/2011 10:48:00

Boşanıyoruz  canım  istanbul sayfası kapandı:(((((

06/04/2011 19:38:00

:(( çok üzüldüm gercekten.. neden? niçin? soruları haddime değil ama 7 aylık prenses bebeğiniz var.. onun için herşeye değmez mi.:((

06/04/2011 19:56:00

Asocum bazen sözün bittiği yerler oluyor işte. o da bunlardan sanırım.ablam ankarada belki orda görüşürüz. desteğe ihtiyacın olduğu heran burdayız biliyorsun.senin ve bebeğin adına herşeyin hayırlısı olsun

06/05/2011 04:01:00

çok sağolun kızlar.kv yüzünden.kv nin bana söylediklerini bana yaptıklarını eşime şikayet etmem eşimin üstüne gitmem eşimi bunaltmış ve ayrılma kararı aldı.

06/05/2011 13:38:00

ne diyim şekercim hayırlısı olsun..inşallah düzelir herşey..

06/05/2011 14:02:00

:(  ooof ki ne offf   ne kadar çöktüm ve yaşlandım.Of!

06/05/2011 15:12:00

vallahi zor bi durum sen istemiyormusun ayrılmak..eşinle konuş bence..ara onu.:((

06/05/2011 15:33:00

istemiyorum tabiki de  ama  o  gerçekten istemiyorsa ben de istemem.şuan bana inanmıyor  eski sorunları önüne çıkarmayacağıma.ama gerçekten çıkarmayacağım.eğer ki barışırsak geçmişle ilgili hiçbir şeyi önüne getirmiycem ısıtıp ısıtıp.  umarım inanır.onun da hataları var ama hatalarını hiç görmyor. durduk yere depresyona girip   depresyon sebebini bana bağladı.aylarca sık surat oturdu  bana  kötü davrandı benim  bu kadar sorun çıkarmam gerekirken o çıkarıyor.neyse düzelsin de   napayım artık.kızım için unutucam sineye  çekicem

06/05/2011 21:06:00

İnşallah canım  en kısa zamanda barışırsınız. vallahi ben en çok bu durumlarda bebeklerimize üzülüyorum..
bazen de yapılabilecek birşey olmayınca olmuyor.:( hayırlısı inşallah..sen şimdilik kızın için alttan al bakalım.. sabret..ok mi..inşallah herşey düzelir en ksıa zamanda.

06/06/2011 09:50:00

inşallah canım ama çok zor görünüyor:( 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
istanbul anadolu yakası haydiiii

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...