unnado da lassig çanta indirimi

02/21/2011 14:25:00

unnado da lassig çantalar indirimde çok çeşit var 99 TL ye ben kullanıyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum müthiş rahat ve kullanışlı  ben 130 almıştım

Ynt: unnado da lassig çanta indirimi

02/27/2011 09:11:00

siz hangi modelini kullanıyorsunu? ben kırmızı el çantası olanını beğendim ama küçük müdür acaba?

malum 2. bebekte geliyor. elimde on tane çantayla gezmek istemiyorum

02/28/2011 09:13:00

merhaba geç oldu ama ben siyah üzerinde parmak izi olanı kullanıyorum çok memnunum askısı ayarlanabiliyor pusete takılabiliyor kapağı fermuarlı değişebilir ben genelde çapraz şekilde kullanıyorum küçük değiller hatta bence fazla büyük tek çantayla 2 günlük tatile bile gidebiliyorum :)

02/28/2011 09:28:00

kapağının fermuarlı ve değişir olmasını anlayamadım nasıl yani?

evet dün gece 2,5 a geliyordu saat anca karar verebildim:)) el çantası modelini tercih ettim kahverengi. üzerinde şekiller var. dörtlü dörtlü. LSB10621 sanırım kodu aynısının kırmızısıda vardı onda gönlüm kaldı ama bunu tercih ettim artık kahveli puantiyeli bir tane daha normal çantam var. aparatları olmazsa bu çantama aktarırım diye düşündüm eğer yeterli gelmezse:)

o kadarcık çantayla 2 gün gezmeye mi gidiyosun maş:)) ben neredeyse bavulla gidiyorum küçük şu lazım bu lazım olur diye diye sen bayağı pratikmişsin:)

benim aldığım mdeli inceleme fırsatın olmuş muydu? inş. memnun kalırım bende. ayarlanabilir askısı varmış bizimkininde. 1 haftaya gelir herhalde merak ediyorum

02/28/2011 13:19:00

kapağında fermuar var kapak ayrıca satılıyor yani sıkıldın tak başka model kapak yeni bir çanta oluyor :) güzel bir model tercih etmişsin güle güle kullan valla bu çantanın yetmemesi demek valizle gezmek demek :) cidden hafta sonu şehir dışındaydık lassig çantam ve kol çantam başka birşey yok fazla eşya sevmiyorum gereksiz kıyafet taşımıyorum çantanın içi bölüm bölüm herşey çok rahat sığıyor termosu var alt değiştirmek için bir örtüsü var tabi bildiğimiz örtü gibi değil :) aldığınız model benimkiyle aynı sadece renk değişik sitesinden baktım şimdi, makinaya at yıkansın temiz temiz, bu çanta rahat 3-5 çocuk büyütür :) lassig bana para verse bu kadar güzel anlatamazdım güle güle kullanın tekrar 

02/28/2011 17:02:00

o kapaklar ne kadar ki? güzelmiş oda. çok tşk ederim inş. memnun kalırım ve güle oynaa kullanırız. umarım bende senin gibi gereksiz şeyleri almam. o işi bi türlü beceremiyorum. evet güzel reklam yaptın valla içime su serptin sağol:))

selen sen hangi modelini kullanıyorsun

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...