calgonit koku giderici

<123>

Ynt: calgonit koku giderici

11/30/2011 16:59:00

parlatıcı yerine elma sirkesi koymak çok çok etkili oluyor gerçekten.ama koku için limon kabuğunu duymamıştım hemen deneyeceğim.

11/30/2011 18:56:00

limon kabugunu nereye koyuyorsunuz _ ben de deneyecegım!

11/30/2011 19:31:00

:)) tek maydonoz ben deyilmişim
parlatıcı gözüne sirke koyuyorum ve limonuda mesela yemekte kullanılmış pek suyu kalmamış limonları bardak koyulan kısım varya onun üst kısmına koyuyorum(her makine aynı olmayabilir)
illaki kullanılmış limon şart deyil limonu ikiye kesipte kullanabilirsiniz
ama eğer bulaşık makinenizi çok sık kullanmıyorsanız her yıkamada değiştirin ama sürekli boşalt doldur oluyorsa 2-3 yıkama gidiyor limon...
çamaşır sodasınıda denemek için küçük paket almıştım ve deterjan gözüne göz kararı koydum yinede için rahat etmedi çok az miktar deterjanda koydum hiç yumuşatıcı filan koymadım çokta güzel çıktı çamaşırlar
zaten sodanın yumuşatma özelliği var suyu falan o yüzden çamaşırlar deterjanda olduğu gibi sert olmuyor
kokuda fena deyildi en azında sadece deterjanla atıldığındaki o ağır koku olmuyor
çok uzun oldu biliyorum ama ben çok araştırdım belik birilerine faydası olur diye yazıyorum
birde duydunuzmu bilmiyorum ama sabun ağacı cevizi var tamamen organik linkini vereyim inceleyin ben almadım ama
bu kadar uzun yazıyı okuduysanız sağolun:=))))
http://www.sabunagaci.com/

11/30/2011 19:35:00

remlevebzi arkadaşım yazdıkların süper oldu ellerine sağlık

11/30/2011 19:51:00

sayemde büssürü şey öğrendik bayanlar hehehe:))))

11/30/2011 20:57:00

sağol ozdenin_öyküsü:)
serpilin_cemresi  :))) bazen maydonozlukta işe yarıyormuş demekki:=)))

11/30/2011 21:02:00

evet aynen ben sirke kullanmadım ama kullananlar koku kalmıyor diyorlar eğer güzel kokmasını istersen lavanta yağı kullanabilirsin

11/30/2011 21:07:00

her markette yok ben pazardan almıştım ama genpalarda oldugunu duydumda genpa her yerde varmıki:)
üzerinde soda matik yazıyor küçük paketleride var alırsın bir tane denersin fiyatıda çok çok makul derecede

11/30/2011 23:21:00

bende bu kimyasal konusunda cok hassasım.çamaşırlara sabun tozu bulaşıga arap sabunu kullanıyordum.
dogal oldukları için istedigim beyazlık ve parlaklık olmuyor.
sonra ersağ firmasını keşfettim.yerli ve organik üretim yapıyor.ritha bitkisinden çamaşır bulaşık tozları şampuanlar.http://www.ersag.com.tr/default.asp?mod=cat&cat_id=88
siteyi ziyaret edin daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
ilgilenen olursa özelden msj atın

Sabun Agaci - Soapnut

12/01/2011 09:12:00

Sabun cevizi kullanımı tüm dünyada yaygın, temizlikte antibakteriyel alerji yapmayan bir etki sağlıyor. Evet bulaık makinesinde de kullanılabiliyor ve Ben evimde her tür temizlikte ve makinede kullanıyorum ve memnunum, özellikle de elime batmayan tertemiz doğal temizlenmiş çamaşırlara hastayım. O yuzden sitemde isteyen kişiler alabilsin diye paypal ile satışı var, ancak zaten elimdeki stoktan. Herkes yararlansın diye, ticari bir kaygı gütmüyorum. temiz titiz ve hassas ciltlilere özel. Normalde yumuşatıcı koydugumda bile sert olurdu çamaşırlar. Tamam eskiden kokusu çamaşırların çok hoş gelirdi ama bu kimyasal kokuydu zararlı bir sanrıydı, bizi zehirliyordu,şimdi kendim koku vermek için yumuşlatıcı gözüne tamamen doğal esansiyel yağ damlatıyorum ve 3 damla yetiyor..Süper birşey. Çamaşırları asarken harika ve doğal kokuyor ve yumuşacık oluyor. çok emmemnunum. Ben sadece doğal temizliğin peşinde olan hassas ciltli insanlara böyle de bir alternatif var diyorum ve kullanımı ileilgili bilgiler sunuyorum..:) 

selamlar
esra

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...