calgonit koku giderici

<123>

Ynt: calgonit koku giderici

12/01/2011 10:22:00

Utkununannesi, sen yazınca ben de aradan maydanozluk etmeden duramadım:-) Ben de saçımı doğal sabunla yıkama çabalarındayım birkaç aydır. Ama saçımda boya olmamasına rağmen, saçlarım rastalı gibi sert ve dipleride yıkanmamış da yağlanmış gibi görünüyor. Saçları sabuna alıştırmak zaman mı alıyor?

12/01/2011 10:26:00

Son durulamasını sirkeli suyla yapın saçlarınızın, kremlenmiş gibi yumuşacık oluyor.

12/01/2011 10:33:00

Peki bu soda matik bebek camasirlarinada olurmu bende kimyasal deterjan kullanmak istemiyorum zaten iki cocugumda allerjik yapili:((

12/01/2011 10:43:00

yok canım zaman aldığından değil saçlarının sertleşmesi sabunla yıkanan saçlar sertleşiyo genellikle..ben sabundan sonra yarım çay bardağı sirkeli bir tas su yapıp içine daldırıyorum saçımı sonrada döküyorum saçlarıma inan ilk seferde yumuşacık oluyo saçlarım inanamadım bende.....zararı yok denemekten bişey çıkmaz dene derim ben koku falanda almıyo ben çocuklarar onaylattım canım :))

12/01/2011 10:53:00

Deneyeceğim, teşekkürler:-) Evdeki tüm kimyasalları çöpe attım geçen yıl. Doğal ev temizliğini çözdüm de bir bu konu kalmıştı. Zeytinyağı ve sirke ikilisi, salata dışında da harikalar yaratıyor demek ki:-)

12/01/2011 10:59:00

ahh bilmezmiyim hele sirke nelere kadirmiş öğrendikçe şaşıyorum vallahi.en azından hiçbir yan etkisi yok zararıda :))

12/01/2011 13:48:00

http://www.nurturia.com.tr/groups/d7f3b000-521d-497b-b201-9fac00e584b3/1/tecrubebilgi-paylasimidogal-temizlik-dogal-yasama-merhaba

faydalı olabileceğini düşündüğüm bir gurup kurdum....tecrübelerinizi burdan paylaşmaya ne dersiniz ?

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...