ek gıda +uykusuzluk

09/09/2011 08:53:00

iştahsız ve uykusuz bir bebekle görülebilecek rüyayı anlatıyorum bizzat yaşadım. rüyamda göğsümün birinden tarhana çorbası birinden mercimek çorbası akıyormuş. kendi kendime diyorum ki bu kız ikisinide emiyor ama cevzede ben pişirince neden içmiyor acaba çorbaları :)) Allahım sen bana yardım et kendi sonumu iyi görmüyorum :))

Ynt: ek gıda +uykusuzluk

10/26/2011 15:45:00

:)) bende gece çok sallandım yatakta boş boş çocuk uyutuyorum diye :)))) yastıklı ve yastıksız olarak

01/06/2012 07:30:00

bende işten gelince ayaklarımı uzatıyorum, oğlum yatağında yatıyor olduğu halde sanki ayağımdaymış gibi ayaklarımı sallıyorum, sonradan fark ediyorum kuzum ayağımda yok..

ya da geceleri emzirmeye okadar sık uyanıyorum ki karıştırıyorum artık, ggöğsümde uyuyakalmış da boğulmuş sanırım deli gibi irkiliyorum :((

01/06/2012 08:02:00

:)) bende bi gece asyanin aglamasina uyanamadim esim uyandi aysuu kalk kiz agliyo dedi bende hiii tamam

Diyip esimi sallamaya baslamisim:) hala herkezin icinde anlatir rezil eder beni:))

02/27/2012 19:22:00

Denizi emziğe alıştırmaya çalışırken,gecenin bilmem kaçında çocuğa emziğin sapını verdim,garibim o da almıştı.tuhaf sesler çıkmaya başlayınca uyandık eşimle.sonra da emzik falan almadı zaten...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...