Gamze için hatim

Ynt: Gamze için hatim

02/15/2012 16:29:00

Fetih ne zmana kadar??

02/15/2012 16:30:00

allah razı olsun büşra ;)     fetih kalan >>> 69 adet

cuma gece 2 de bagışlıcaz  inş.  face si olanlar katılabilirler..

http://www.facebook.com/groups/254451554630240/#!/events/278173122250200/

02/15/2012 16:33:00

Sevgili mona rosa,
Sizin fikrinzii bir kaç ilahiyatçı savunuyor şu zamanda. Ancak ilahiyatçı, tesettürlü, hoca, prof vs olmak fikirlerin dogru oldugu anlamına gelmiyor.. Önemli olan dogru kaynaklardan beslenmek.. Diinimiz kadını pis görmez regl döneminde. Ona istirahat veriyor RAbbim dinlenmesi için.Bir takım insanlar kasıtlı olarak ayetlerı farklı yorumluyor...Bu konu çok uzun ..Başka bir zaman uzun uzadıya konuşulabilir

02/15/2012 16:40:00

Katilmakla birlikte sunuda ekleme yapiyim allahin ayetleri aciktir onun uzerine yorumlar yapilmaz ama mona sen burda kendi yorumunu yapiyosun ayet apacik sen onu istedigin sekle sokmaya calisiyosun uzaklasmayalim okuyalim bunu soyleyemezsin oyle bi hakkin yokki,bunu bilerek soyleyip ve ustunede yapiyosan tabiki gunaha giriyosun arkadasim lutfen dikkatli ol

02/15/2012 16:47:00

2 fetih dahaaaaaa düş berree:)

02/15/2012 16:47:00

bu bana ait bir yorum değil bu konu hakkında bilgi sahibi olsaydın esral arkadaş gibi bu fikri savunan ilahiyatçılar olduğunu bilirdin ayrıca bu konuya burdan bakarsak bütün tefsirciler günaha giriyor demek ben bu kadar basit düşünemem bir fikir ayrılığıdır demek başka, günaha giriyorsun demek başka bence dikkatli olması gerekn ben değilim...

not: bu nasıl bir istirahat ki türkçe okunuyor ancak arapça okunmuyor enterasan...

02/15/2012 16:55:00

Niye butun tefsir kitaplarinda okunmaz diyor o zaman ya birak dinimi seninle tartisicak degilim ben uyardim sen nasil istiyosan oyle yap deigin ilahiyatcilar kim yasar nuri ozturkmu mesela ojeyle abdest alinir diyen bunada katiliyomusun ben daha bska bisey demiyorum sen nasilsa bildigini yapican bende bildigimi zira bunlar hassas konu fazla dalmamak lazim

02/15/2012 17:00:00

mona roza,
İlahiyatçı olmak yeterli değil.. Yalan yanlış konuşan ilahiyatçı çookkçç.Tartışmanın yeri de burası değil. Gündem başka.. Ama şu br gerçek...Şu zamanda çok sapık hoca. var cici cici konuşan.Aman dikkatt!!!! Yaşar nuri, zekeriya beyaz vb..

02/15/2012 17:04:00

benşm o saydıklarınızla uzaktan yakından işim olmaz arkadaşlar lütfen yani magazin onlar. ben abdülaziz bayındır gibi emin ve güvenilir bi insandan bahsediyorum neyse uslübe biraz daha dikkat etsek iyi olur bence. ayrıca bütün tefsir kitaplarında okunmaz denmiyor sizin okuduğunuz kitaplarda öle olsa gerek

02/15/2012 17:09:00

ya neden uzatıyorsunuz burda bu konuyu okuyun şu hatimi sahibine yollayın...herkesin bildiğini mi tartışçaksınız boşverin alakasız yorumları..ya regliyken kuran okunmaz dokunulmaz bile abdestsizsin bukadar sen ister dokun ister oku ama kabul edip etmemek günah yazıp yazmamak bize düşmez Allah zaten onun yargısını yapar...sallayın ya....okumaya devam bende bu akşam yasinimi bitirim...anca abdeste geçtim...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...