Hedefler ve gercekler :)

<123>

Ynt: Hedefler ve gercekler :)

12/26/2012 23:07:00

300 küsür verip 3 aylık üye oldum ve bir ayı bitti bile toplasan 5 kez gittim b-fite:D 68 kiloyum hedef 60 ama ben 68 le hamile kaldım :Daz önce de cips ve kola gömdüm mideye bnm durum vahim

12/26/2012 23:08:00

Slim in 6 die bi program cardio yapmış oluyorsun heryerini çok iyi çalıştırıyor start it up rump it up burn it up asıl videolar birde yedek videolar varmış onlar bende yok 2 sene öne bi siteden indirmiştim şimdi yasakmış öyle indirmek yanlış okumadıysam site yöneticiliri yardımcı oluoyrmuş msj atarsan sendezayıflakulubu sitenin adı

12/26/2012 23:09:00

Anaamm su yilbasi kampanyasini kacirmasaydim iyiydii yaa :(

12/26/2012 23:11:00

Düğmeeee evlendiğimde de aynı kilodaymışız yani 58:)64 ile hamile kaldım:))aynen:)86 ya da 88 hatılamıyom doğuma girdiğim kilom:))))oharaaa napmışız biz Düğmeeee:(((hemn hemen vermem lazım,kızım sen daha lohusasın dur hele,tatlı matlı yeme yeter..ben napıyımmm nerelere gidiiim:((Bu gruba üye olarak başlamak da bir iştir bence...eski halimi hatırladım da birdennn Yannız bırakın beni ağlıyciiim böhüüüü

12/26/2012 23:14:00

Resimleri koydim ya iste bu aksam. Cok efarliyim yaa :) insan 1 yilda nasi bukadar 'genisler' ? Lohusayim deyip ipin ucunu birakmicam aylin :)) saldir damla dedim kenime. Beklersem yerlesecek bu meret kilolar

12/26/2012 23:16:00

Düğme gitmeyi düşündüğün  BFİT şubesini ara,kayıt olmak istediğini ama ileri bir tarihte gelebilceğini söyle...Ön kayıt yapsınlar kampanyadan yararlandırsınlar..havada kaparlar gibime geliyor,havalar soğuk herkes kan ağlıyor...bir de durumunu anlatırsın,ben hep yardımcı olurdum valla üyelerime

12/26/2012 23:19:00

Canım valla sende erken aydınlanma başladı şanslısın...valla ben senin gibiyken aval aval bakıyordum etrafıma,çok da büyümüştüm ben de e aynıymışız,emzir bol bol stres yapma bebişini etkileme...bu gazla gidersen yaza önceki halinden bile fit girersin..Bak ne g,zel bir çok insanı da gaza getirdin aferin sana:)))))

12/26/2012 23:20:00

Herzaman ekip calismasindan yanayim :) hic bir halti tek yapamam :) ayrica bfiti arama fikride sahane! Yarin hemen hallediyorum :)

12/26/2012 23:28:00

Düğme bene grup fotosu olacak çoook güzel birşey var nasıl paylaşcam ben onu ya???

12/26/2012 23:31:00

ya yanda dosyalar bölümüne koydum ama olmadı yav..neyse güncellerimde yayınlayım en iyisi:))

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Yeniden 'taş' olalım !

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...