beykent bilgi

04/19/2012 10:28:00

eşim ile beykent tarafına taşınmay a karar verdik orada oturan bize bilgi ve tavsiye verebilecek arkadaşlar var mı:?  

not: bir izmirli olarak buluşmaya her zman varım  kar kış farketmez

Ynt: beykent bilgi

04/19/2012 10:29:00

toki evleri başpınar organize üst tarafı

04/19/2012 11:43:00

benim hiç fikrim yok

Not: Buluşmaya geliyorsun yanı? :)

04/19/2012 14:36:00

tarih ..........saat..yer..................

bildirin bizim için çok iyi olacak..buluşma net mi..mesajlardan pek net değl gibi geldi..

saklı bahçe olur......ayyuş olur,,,,,,üniversite tarfaların çok hoş aile cafeleri var....

teleferik olur....siz netleştirin mesaj atın..iyi günler

04/19/2012 14:41:00

buluşma başlığı altında var. Bu cumartesi saat 14:00 da Masal park taki Park cafe de.

Şuan 6 kişiyiz. Egeninannesi biraz rahatsız iyi hissederse kendini aramıza katılacak, birde yeni üye thores minik bebeği ile azıcık uğrıyacak. Sizde gelirseniz 7 oluyoruz.

Bu arada üniversite tarafında çok hoş aile cafeleri nereler? Ben hemen üniversitenin karşısında oturuyorum hiç bilmiyorum burada nerelere gidilir

04/19/2012 17:14:00

park cafe bana 2 dk mesafede olur....üniversite karşı hızasında lokantalar bitiminde

hatta birinn oldugu yerde 2 tane kerş var adlarını hatırlaymadım kreşin altında panoda ayvalık tostçusu yazıyor cafe agaçlardan görünmüyor zor farkediliyor..

yaz gelsin bütün parklar aile cafesi haline alıyor zaten..biz parkın karşı sokagında oturuyorum ama ay sonu taşınıyorum beykentte  ev arayan olursa duyurulur

04/20/2012 08:53:00

Slm hepinize:) bu cmrts bulusmanz warmis firsat bulursam gelmeye caliscm ins hepinize sewgiler

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Antep de yaşayan anneler ve bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...