benek alisverisi icin akil verin.

02/04/2012 20:50:00

Ankarada yadiyordum. Ancak son 1 senedir mardindeyim. Simdi dogum icin ay sonunda ankaraya gelecegim .bebegin alisverisini de oradan yapacagim. İlk oglumda akp nin oradaki bebegim magazasindan yapmistim alisverisi. Hala oarasi uygun mu, yoksa yeni acilan bir yerler var mi? Bu arada eryaman ve kirkkonaklar tarafinda olacagim orada kaldigim surece. Oralarda bildiginiz yerlerde olabilir.

Ynt: benek alisverisi icin akil verin.

02/06/2012 11:32:00

bence bütün ihtiyaçların için söğütözü özelcan bebe..toplu alışverişte çok güzel indirim de yapıyorlar..biz hepsini ordan almıştık banyo küvetinden nevresimine kadar..

02/06/2012 16:58:00

evet herşeyi bi arada ve pazarlıklı alamak istiyorsanız e bebek mothercare falan değil

özelcan bebe ye gidin bende ulustaki yerinden ve söğütözündeki yerinden çok şey aldım
bebek arabamızı 2 yılı geçti çok iyi fiyata ve usutne hediyeli vermişlerdi
birde aradığınız herşey var başka yere gitmenize gerek yok 

02/06/2012 20:03:00

Bebegim magazasini cok pahali buluyorum ve sahibi Haci Amca 1 TL'nin hesabini yapiyor. Bir de urunlerin cogunu Ozelcan'dan aliyorlar, o yuzden daha pahali. Ozelcan cok basarili, bir de Mothercare su anda cok uygun tulumlar bodyler yuzde 30 indirimde bir bakin oaraya

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...