Anneler kilolar ne durumda ?

12/25/2011 20:38:00

2009 eylül anneleri .Kilolarımız ne durumda. 2010 ekim anneleri beraber zayıflıyor. Bizde yapsakya :) Ben kendi adıma anlatayım : diyete başladım .Karatay diyeti ama birebir uygulayamam sanırım.Ama benim için mucizevi bir şey ekmeği terk ettim .21 aralıktan beri tek lokma ekmek ve türevi yemedim.Kiloda yarım kilo kadar eksilme var gibi ama sürekli oynadığı için anlamıyorum.sanırım haftalı ölçmek daha iyi olucak. Sizlerin kilosu ne kadar ne kadar ne kadar fazlanız var hedefiniz ne ? hedefiniz için neler yapıyorsunuz ? Paylaşarak birbirimize destek olarak beraber zayıflamaya ne dersiniz ? 

Hatta haftalık liste yaparız. Şu kadar verdim şu kadar kaldı diye.Yeni gelen arkadaşlarıda sırayl ekleriz listeye :)  Açılışı yapayımmı :) 

1-busybody : başlangıç kilo : 58 -- hedef kilo : 50 -- şu anki kilo : 58-- kalan kilo : 8 

Ynt: Anneler kilolar ne durumda ?

12/28/2011 08:24:00

:)) benden başka kilolu anne kalmamış sanırım eylül anneleri arasında .sevineyim mi sevinmiyim mi bilemedim.herkes zayıflamış güzel ama kendi adıma yalnız  diyet yapıyorum üzüleyim :D bu arada 1 kilom gitti bile :) 1 haftada ...

Ynt: Anneler kilolar ne durumda ?

05/19/2012 14:21:00

hehehehe olmazmı ben sendennn epey fazlayım canım :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2009 eylül doğumlular

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...