Evde cocuklarla yapilabilecekler

<12>

Ynt: Evde cocuklarla yapilabilecekler

11/21/2010 20:22:00

merhaba ,bende öğretmenimizden  duymustum traş köpüğü ve kumla şekil yapmak :)

11/21/2010 20:22:00

merhaba ,bende öğretmenimizden  duymustum traş köpüğü ve kumla şekil yapmak :)

11/21/2010 21:20:00

tras köpüğünü bende ılk kez duydum,nasıl kum kullanıcagızkı,bıldıgımız kummu?

11/22/2010 16:36:00

evt bildiğimiz kumdan parmaklarıyla şekiller oluşturuyor.köpükde çok eğlenceli çoçukların çok hoşuna gidiyor.

01/01/2011 21:51:00

kum yerine irmikte kullanılabilir. bir blogda görmüştüm.

01/02/2011 11:13:00

ben de ilk defa duydum, bayılır eminim bizimki de. hele babasını traş olurken bu kadar ilgiyle seyrettiğine göre... ama bu traş köpüğünü yakından soluması zararlı değil midir ki acaba?

03/04/2011 13:51:00

ben birde tubitak ın yayınladığı meraklı minik dergisini tavsiye ederim.her ay alıyorum ben kızıma.içinde eşleştirme kartları var onlar bayılıyor.ayrıca her ay bir konu oluyor bende kızımda çok eğleniyoruz okurken tavsiye ederim:)

11/21/2011 23:53:00

Biz parmak boyasını suluboya ile yaptık önceleri,sonra fırçaya geçti,şu an 3 yaşını henüz doldurduk,suluboya-fırça ile çok güzel boyamalar yapabiliyor,şimdilerde de çocukluğumdan kalma patates ve ip baskıya geçtik.Yeterki kısıtlamayalım-pisletir diye engellemeyelim,özgür olduklarında çok çabuk öğrenip keyif alıyorlar...

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gelişime katkıda bulunacak aktiviteler..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...