Bir Dolap Kİtap: çocuk kitapları hakkında yazılar...

02/10/2010 18:28:00

Merhaba,
eşim de ben de çocuk kitaplarını çok seviyoruz. Her fırsatta çocuk kitapları ediniyoruz ve okuyoruz. Bize büyük keyif veren bu ilgimizi paylaşmak istedik. Böylece ortaya http://www.birdolapkitap.com">Bir Dolap Kitap çıktı. Ben bu yazıyı yazarken blogumuz dördüncü haftasını doldurmakla meşgul.
Blogumuzda şimdilik okuduğumuz kitaplar hakkında bilgi veriyoruz ve yorumlarımızı yazıyoruz. Bir yandan da bazı projeler üzerinde çalışıyoruz. Yakında üyelerimizle paylaşacağımız yenilikleri duyurmaya başlayacağız.
Çocuk kitaplarını seven herkesi blogumuza bekliyoruz... Yorum ve önerilerinizle keyfimize keyif katarsanız seviniriz.

Ynt: Bir Dolap Kİtap: çocuk kitapları hakkında yazılar...

02/11/2010 12:00:00

Teşekkür ederiz. Blogumuzda önerilerinizi de paylaşırsanız çok seviniriz. Önerileri elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışıyoruz...
İyi okumalar...

02/11/2010 13:00:00

Biraz önce siteye de yorum bıraktım. Elinize, emeğinize sağlık. Çok önemli bir boşluğu dolduracağınızı düşünüyorum.

02/11/2010 15:54:00

Teşekkürler. Gelen yorumlara bakılırsa blogumuzda okul öncesi kitaplara biraz daha yer açmamız gerekiyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çocuk Kitapları, Dergileri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...