Neydik Ne Olduk:)

<123>
02/19/2013 08:54:00

yıl 2008: 79 KILO İLE :  haziran ayında akupunktur diyet ve sporla bir yola cıktım..

AKUPUNKTUR O KADAR KILO VERMEYE YARDIMCI ki Metabolızmayı da cok ıyı calıştıran bir öge 3 ay içinde 20 KİLO VERDİM akupunkturu bıraktım.. SONRAKİ 6 AY DIYETE DEVAM EDIP 10 KILO VERDIM.. toplamda 30 kılo verıp 49 a düştüm... 

ardından evlendim hamıle kaldım dogum yaptım derkennnnn:) çok kılo almadım aslında dogumdan çıktıgımda 60 kilo bile yoktum.. 

ne olduysa dogumdan sonra oldu zaten.. bir troıd problemım pörtledi.. sürekli kılomda bir artış yaşadım ne kadar dikkat edersen edeyım önune gecmedim.. 

neredeyse hiç çalışmayan troıdımle emzirdim doktorum ilaç da veremedi Kızım çok küçüktü.. 

sonra kızım emmeyi kendi isteğiyle 9.ayında bıraktı.. zaten 8 ay sürekli emdi ek gıdasız o gunelre geldık desek yeridir sonra birden hiç bir şey yokken emmeyi kendı kesti.. bende 1 yaşına kadar düzenli sagdım içirmeye çalıştım.. 1yaş civarı artık sagdıkalrımı içmemeye başladı. benım sutumde epeyce azalmıştı.. öyle bıraktık anne sütüne elveda dedik:(

işte benım kendıme bakmam gereken zamanda ben burdumduymaz davranınca kılolar katlandı durdu...

YETER ARTIK DEDIGIM AN DIYETE BAŞLADIM...

11 subat 2012: 81.6 İLE DİYETE BAŞLADIGIM GÜN... 

şuanlık hedefim büyük.. ben bilerek büyük tuttum:) 

TOPLAMDA 20 KILO VERDIM DEDİĞiM GÜNLER GELSİN İNŞALLAH:)

sizlerde yazmak isterseniz zevkle okuruz:) :) :)

Ynt: Neydik Ne Olduk:)

02/20/2013 15:10:00

Evlendiğimde 51 kiloydum. Kpss ye hazırlık+ yasmin 71 oldum. Doğuma 90 ile girdim. Sonra 77 ye düştüm ama süt olsun diye ye ye ye 90 oldum tekrar. 2 defa diyet yaptım tatile gidip bıraktım:) ilkinde 11 ikincide 7 kg vermiştim. 72 ile geçen hafta tekrar başladım, inşallah 60 olmadan savsaklamayscağım bu sefer. Hedef: 55. Benim hikayem de böyle...

02/26/2013 09:57:00

Sinem... o tartıda rakamlar cogalamdan yol yakınken aramıza gel:) (dost acı söyler dimi:)

bende 65leri görurken aman daha iyiyim diyordum daaaaa 81.7 ile başladım dıyete:p 

02/26/2013 10:16:00

ama gördugum fotograflarda öyle fazlan varmış gibi de durmuyor:) hele yazdıgın gıbı 67 hıc göstermıyorsun... 

çok istemek lazım inanmak lazım yoksa yarı yolda kalıyor diyet.. sen kendını hazır hıssettıgın zaman biz burdayız:)

02/26/2013 10:21:00

Emzirirken akupunktur desteği almanın bir zararı var mı acaba? Tecrübe edenvar mı? Akupunktur uzmanları aynı zamanda diyetisyen mi ? Ölç ümler yapıp size uygun bir diyet listesi oluşturuyorlar mı?

02/26/2013 10:30:00

ben hemen acıklıyayım yasadıklarımı.. ben akupunktura başaldıgımda nişanlıydım.. öncesınde tam kan tahlılı ıstıyor bası farklı testlerle birlikte ona göre senin için özel bir program uyguluyor..  biraz daha hızlı kilo verıyorsun akupunktur ile.. ben dıyetı hiç bozmadan ev yuruyus yaparak o zaman 3 ayda 20 kılo verdım..sonrasında 6 ayda 10 kıloyu da hgiç zorlanmadan verdim.. 

ben bu sene tekrar görüştügümde özellikle sordu emziriyormusun dıye? emzirmemek ve emzirmeyı en az 3 ay önce bırakmış olmak gereklı dedı..  bu şartlar bana uyuyordu fakat ben fiyatı çok yuksek bulunca vazgectim.. 

daha önce aynı doktora haftada 50 tlye gidiyordum şuan haftada 150 isteyınce VAZGECTİM:(

hemen diyetisyen destegı ile diyete başladım.. yazdıgım programımda dıyetısyenımın verdıgı tam listedir..

04/08/2013 09:13:00

ben evlenmeden önce hep 55 civarı olurdum...
sonra evlenirken 57 idim... zamanla 68 oldum :(
doğuma 86 ile gitmiştim...
doğumdan sonra 72 idim  gayet fittim :D şu ana göre tabi... sonrasında +3 kg ile yine dombili oldum...
75le başlıyorummmm....

04/08/2013 09:18:00

Nesrincim aramıza hoşgeldin:) kolaylıklar ve bol şans dilerim...

04/08/2013 09:22:00

sağol ceyda :)

umarım her sey yolunda gider

cok motive oldum valla enerji doldum senle konusunca ;)

cooook sağollll

04/08/2013 09:25:00

hoşgeldin zuzummm

gazlama konusunda ceyda'nın üstüne yok:)

04/08/2013 09:35:00

:) bu arada bişey soracam ama burada mı sorsam bilemedim???

sirkeli su içerken ölçü nasıl olacak sabahları??

ne kadar su ne kadar sirkeee??

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Diyet'teyim:) Diyet'tesin:) Diyet'teyiz:)

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...