ilk rüyamız

05/04/2010 18:17:00

hamilelikten şüphelendiğim ve hastaneye gideceğimiz günün sabahı eşim(normalde hiç rüya görmez yada hatırlamaz) rüyasında bir oğlu olduğunu, kucağında oturduğunu ve hüsmene benzediğini(elveda rumelideki) söylemişti. O gün hamile olduğumu öğrendik. 10 hafta sonra da erkek olduğunu:)

Ynt: ilk rüyamız

05/04/2010 18:20:00

05/04/2010 19:53:00

Tunam10 slm,
Ilk ruyam cok komikti. Henuz Elifcigimin cinsiyetini ogrenmemistik. Erkek yada kiz farketmez diyordum ama bir taraftanda gonlumden kiz geciyordu. Ruyamda dr.a gitmistik. Ultrasonda bize pipisini gosterip bir daire icine almisti ve bir okla isaret edip iste pipisi, bebeginiz erkek dedi. Herkese,"ben ruya gordum. Kesin erkek olacak" diyordum. Esimse ugur yaptigimi soyluyordu. Erkek olursa kendimi uzmeyeyim diye boyle soyledigimi dusunuyordu. Bir yandan hakliydi galiba. Ama ben ruyama okadar inanmistimki. Gercekten pipisini gorecegimi saniyordum ultrasonda. Meger ultrasonda oyle pipiyi felan biz goremiyormusuz. Dr.larin marifetiymis:):)

05/04/2010 21:45:00

Bebiş içeren ilk rüyamda birden onu kucağımda buluyorum. Çıplak halde, uzun ince bir yüzü var ve babasına benziyor. Henüz cinsiyeti belli değil ama içimden erkek olduğu geçiyor. Kucağımda ona bakarken, "aa doğurdum herhalde ben, şimdi emzirmem mi lazım, ne yapsam ki acaba" diye düşünerek kucağıma yatırıyorum. O anda yüzünde kocaman ve aydınlık bir gülümseme ile bana göz kırpıyor, sonra da ellerimin arasından kaybolup tekrar karnıma giriyor. :))
Henüz hareketlerini hissetmediğim bir dönemdi ve iyi olup olmadığından endişe ediyordum. Rüyayı gördükten sonra iyi olduğuna inandırdım kendimi, biliyordum ki benim için güvenli yuvasından çıkmış, bana gülümsemiş, sonra da tekrar yerine yerleşmişti. Süperdi.. :)

05/05/2010 06:17:00

Denkdemir bende böyle şeylere inanıyorum ya:)
Mesela bir keresinde tekmeleriyle uyandım. Nasıl hararet olmuşum, susamışım anlatamam.
O zaman "anneciğim kalk su iç"diye beni uyardı sanırım demiştim:)
Yine çok üzgün olduğum bir gün onu huzurla çok mutlu yatağında uyuyor görmüştüm.
Küçük bir melekti:) Sabah beni üzen herşeyi unutmuştum bile.
Sanırım bana " annecim ben çok rahat ve iyiyim. Boşver gerisini" dediğine inanmıştım.

06/04/2010 11:29:00

hamile oldugu ogrendigim gece.........
hamile kalmayı katiyen istemedigim icin hayatımın en zor gecesiydi...
ılk once esimi gordum, gri puslu merdivenlerden asagi iniyor, onu evlenmeden once gordugum sekliyle (evet gormustum- berlindeydi ve aynı sekilde iniyordu ve esim almanya berlinde yıllarca kalıp dondukten sonra biz taanısmıstık)
ardından esimle bir yuvarla masada flort eder sekilde oturdugumuzu gordum ve aniden koluma canli bir nokta yapısıyordu, atmaya calisiyordum ama o yapısıp kalmıstı
ardından dort tarafı cam olup bir adada kurulu bir malikanede oturdugumu gordum (hamileligimin 8. ayında buyukadadan bir ev aldik) - yanımda nedense Mustafa Denizli vardı ziyaretime gelmisti..

kızımın dogdugu gece - Besiktas Mustafa Denizlinin antronorlugunde sampiyon oldu - hayatımı en olaganustu tecrubesiydi, ve o sampiyonlugu gormeden ben hastaneye gitmedim, 8 saai askın sancıma ragmen..

hayatımı ruyalarımda gordum ben...

06/04/2010 11:37:00

offf yasemin ya. maşallah diyorum.
ben de rüya gördüğümü sanırdım.
seninkilerinin yanında :))

11/24/2010 13:49:00

Inceledim sizin icin, ilgimi cekti:

The Meaning of the name Vega
The meaning of the name Vega is as follows:
Great One

The Origin of the name Vega
The origin of the name Vega is believed to be:
Arabic

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
hamileyken gördüğünüz sizi etkileyen rüyalar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...