MEB Şeh. Teğ. Ayfer Gök Anaokulu (KONYAALTI)

<12>

Ynt: MEB Şeh. Teğ. Ayfer Gök Anaokulu (KONYAALTI)

03/05/2012 12:57:00

Bu da Çallıdaki Halide Edip Adıvar Anaokulunun web sayfası:

03/05/2012 12:58:00

1. sayfada asıl hepinize cevap yazdım canlar. bir önceki sayfaya da bakın emi :))

07/31/2013 14:20:00

merhaba, çocuğunuz gönderdiniz mi acaba, nasıl, bizde naip olursa bu sene düşünüyoruz da. Fikrinizi belirtirseniz sevinirim. teşekkürler.

07/31/2013 17:00:00

Afetçim

Ben Yes'i geçen sene Ayten çağıran anaokuluna gönderdm yarı özeldi yarım gündü biraz tereddütle gittim ama kendi binaları olduğu için gönderdim çok memnun kaldım saat 13.00 de gidiyordu saat 17.00 de çıkıyordu aylık 70 tl veriyordum tabi gezi vs olursa ektra gidecekleri yere görede para veriyordum bu arada kırtasiye ücreti 1 defaya mahsus 150 tl kırtasiye masrafı birde 110 güvenlik parası verdik

Bu sene de gönderecektim ama sabahçı yapacaklarmış o yüzden gene yarı özel cengiz topel anaokulu var bizim bu tarafta ıraya yaptırdım kaydını aylık aidatı 50 tl ye çekmişler ayrıca 200 kırtasiye ve 150 güvenlik ücreti var. Onlarıda vericem yarın evrakları alıp tamamlıcam.

Beklentin ne bilemiyorum ama hiç gitmemesinden daha iyi. Msela yes paylaşmazdı eskiden eşyalarını ( gerçi bazen inat damarı tutuyor) ama artık paylaşıyor. Kendine özgü bir çevresi oluyor seni gittiğinde tanıştırıyor bu acaip güzel bşr duygu öğretmenlerin samimiyeti falan iyiydi. Kendilerine göre planları vardı serbest zaman, hikaye zamanı, oyun zamanı, boyama zamanı falan. Özel kreşler gibi dakka başı gidip bakamıyorsun eğer çocuğun sınıftakş davranışı vs görmeknistersen aile etkinliği var randevu alıyorsun derse katılıyorsun. Gerçi bu her kreşte aynı olmayabiliyor. Yesin özgüveni çok arttı artık kendi kendine karar verip kendi düzenini kurmaya başladı.

Yani uzun lafın kısası anltılacak çok şey var ama yakınlarında varsa kesinlikle göndermeni tavsiye ederim.

08/02/2013 06:25:00

benim derdim aslında 1 sene özele gönderdim, elma şekeri kreşe , şimdi bu senede acaba devlet ana okuluna mı göndersem, hani ilgi alaka nasıldır bilmiyorum.... hem maddi boyutuda var,

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...