ekmekli omletttt

10/20/2012 06:58:00

nehir ve yigenlerim buna bayiliyo hemen.hemen her cocuk yumurtali ekmeye bayilir bu onun biraz evrim gecirmis hali :))) icine herseyi koyabiliyor bir.tasla bircok kus vuruyoruz :))) nehir surekli yenilik.isteyen bir cocuk bu yuzden bende turetip.duruyorum :)))

gelelim tarifimize umarim sizin biciriklarda cok sever bol bol.yer :)))

3 yumurta yarimdan biraz fazla minik cay bardagi sut minik minik parcalanmis peynir parcalari (bu arada arzuya gore ici cesitlendirilebilinir)

bunlari iyicine karistirip bu larisimin icine minik minik parcalanmis ekmeklerimizi atip aldigi kadar ekmegi koyuyoruz bulamac kivamini aldiktan sonra az yagli (omlette ne kadar yag kullaniyorsan o kadar) kizgin tavaya bulamacimizi dokuyoruz iyicene yayiyoruz ince bir hamur kivaminda pisiriyoruz bi tarafi pistikten sonra kapak yarmiyla ters cevirip diger tarafini pisirip hazir hale getiriyoruzzz :)))

bu tarif 3 kisiliktir yanii anne babalarda yiyebilir afiyet olsunnn ;))))

Ynt: ekmekli omletttt

10/20/2012 07:32:00

ben de deniycem eline sağlık :))))

10/20/2012 08:45:00

Yumurta sevmeyen kızım buna bayılır inşallah,yarın sabah deniyorum

10/20/2012 09:20:00

deneyin valla nehos yalana yalana tum tabagini bitiriyor :)))

10/20/2012 09:44:00

içine domates de rendeliyorum ceviz badem fındık da ekliyorum(çekilmiş)maydonoz dereotu da da ekliyorum ben.hatta bgn bademli peynirli ekmekli omlet yedi oğlum:)çok gzl oluyor bu tarif.malzemeleri dönüşümlü olarak yapıyorum ben.az miktarlarda bıldırcın yumurtasıylada yapıyorum omleti ben.sabahları cevize çokönem verenlerdenim o yüzden hergün olmasada gün aşırı eklerim ekmekli omletine

10/20/2012 10:11:00

İlk isim yarin denemek:)

10/20/2012 23:12:00

biz ceviz asigiyiz elimizde yemeden duramayiz :) ama.bizimkiso kendi.istedigi gibi.yemegi seviyor :))

11/11/2012 03:14:00

Bu tarıfı sayenızde öğrendım yapıyorum sagolun :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
 BICIRIKLARA YEMEK TARİFLERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...