davetiye hazırlanırken gerekli olanlar...

10/21/2011 09:26:00

Sizden ilk istediğim doğumgününden mümkünse 1 ay önce haber vermeniz. son 1 hafta davetiyenin dağıtılacağını hesap edersek, ondan önceki 10 gün davetiye hazırlık aşaması ve ondan önceki günler de istenilen bilgiler, fotoğraflar vs. toplanması gibi ön hazırlıklar ve aradaki iletişim... derken minimum 2 hafta içinde (iletişim + hazırlık) davetiyeniz hazır olacaktır. gecikme/aksamalar ve davetiye dağıtım aşamasını da sayarsak 1 ay gibi bir süre yeterli olacaktır.

kişiye özel olduğu için bazı detay bilgiler ve belgeler isteyebilirim sizden. bunlar ;

1- bebeğinizin/çocuğunuzun fotoğrafı,
2- doğumgününde giyeceği kıyafetinin fotoğrafı veya henüz hazır değilse düşündüğünüz tarz,
3- en sevdiği renk, en sevdiği oyun/oyuncak
4- varsa en sevdiği çizgi kahraman veya hayal kahramanı,
5- yazılmasını istediğiniz metin,
6- son olarak aklınızda varsa davetiye ile ilgili fikirler veya eklenmesini istedikleriniz...

bu bilgilerin ışığında ben taslak hazırlayıp size göndereceğim, taslak onay gördükten sonra detaylı çizime geçeceğim...

not : taslak onay gördükten sonra, değiştirilemez ekleme/çıkarma yapılamaz. son kararınız olması davetiyenin daha çabuk hazırlanması için önemlidir ;) anlayışınıza teşekkürler...

sevgiler :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kişiye Özel Doğumgünü Davetiyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...