Kreşlerde çocuklara verilen su miktarı ve verilme şekli

<12>

Ynt: Kreşlerde çocuklara verilen su miktarı ve verilme şekli

05/24/2012 08:18:00

Ciddi bir problem bizim için, Deniz asla su içmez, aklına gelmesi yada birinin vermesi gerekir. Matara yerine ben de küçük karakterli su şişelerinden koyuyorum çantasına, öğretmenine tembihledim, sürekli sormaya çalışıyor. Umarım içiyordur :(

05/25/2012 12:36:00

açıkçası bu başlık açılana kadar hiç aklıma gelmeyen bir konuydu..bizde matara uygulaması yok. herhalde bardakla içiyorlardır. Ancak Rüya, ciddi olarak çok su içen bir çocuk. hatta bazen şişeyi elinden aldığım oluyor, yeter içme karnını şişiriyorsun diye :) o yüzden içim rahat..eminim içiyordur yeterince su.

06/07/2012 19:53:00

Benimki de hiç su içmiyor. Ben aklıma geldikçe veriyorum, onu da bir yudum içiyor. Kreşe verirken de özellikle tembih etmiştim hiç içmiyor, lütfen aklınıza geldikçe siz verin diye ama gördüğüm kadarıyla pek vermiyorlar. Sık Sık kreşten aldığım anda susadım diyor hiç su istemeyen çocuk. Demek ki bütün gün susuz kalıyor. Zaten öğle yemeğinden sonra 12de bez değişimi yapıldığına göre, saat 17de bez boşsa içmediği oradan da belli. Valla bu kreş meselesi insanı kanser eder. Para olsa da kendi kreşimizi açsak diye hayal kuruyoruz annemle. Ne verdikleri yiyecekler tatmin ediyor, ne suları (ben cam damacana alıyorum zaten), ne alakaları, ne güvenliği, ilkyardımı. Adam gibi bir kreş bulan olursa n'olur paylaşsın:(((

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Guncel kres mevzuları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...