FİSHER PRİCE CD ÇALAR,PLAYSKOOL ŞİRİN KANATLAR,FİSHER PRİCE MASALCI TIRTIL ACİL SATILIK

<123>

Ynt: FİSHER PRİCE CD ÇALAR,PLAYSKOOL ŞİRİN KANATLAR,FİSHER PRİCE MASALCI TIRTIL ACİL SATILIK

Ynt: FİSHER PRİCE CD ÇALAR,PLAYSKOOL ŞİRİN KANATLAR,FİSHER PRİCE MASALCI TIRTIL ACİL SATILIK

02/10/2012 15:51:00

2'sini 40 tl'ye verirseniz ben talibim

2'sinden de kurtarayım sizi :)

02/17/2012 16:50:00

en son ikisi 45 olur son fiyattır maltepe yada üsküdardan elden teslim edebilirim iyi günler

03/31/2013 21:01:00

aruvcuk almazsa ben talibim.maltepede elden teslim alabilirim.oyuncaklar temiz ve arızasız ama dimi.

04/02/2013 17:56:00

çok özür dilerim ya.oğlandan aceleyle bakıp çıkmıştım.yanlış anlamışım ürünleri.tırtılla  +kanatlar zannetmiştim.vazgeçtim bu durumda.almak isteyen arkadaşlar değerlndirsin.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkinci El

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...