Hilal'in (emir_melek) akıllı kuzusu Melek Begüm bir yaşında :))

<123>
02/16/2013 20:52:00

Güzel yüzlü Melek, akıllı şirine Begüş, iyiki doğdun sevimli kız :)) Hayat sana hep güzellikler getirsin, iyi insanlar çıkarsın karşına, şansın bahtın açık olsun, annenle babanla abinle ve tüm sevdiklerinle güpgüzel dopdolu musmutlu bir ömür senin olsun, doğum günün kutlu olsuuuunnnn... :))

Ynt: Hilal'in (emir_melek) akıllı kuzusu Melek Begüm bir yaşında :))

02/16/2013 20:59:00

Güzel kuzum kendin gibi bahtında güzel olsun annenle, baban ve abinle nice güzel yaşların olsun.. Hilalcim 2 kez anneliğinin ilk yılı hayırlı olsun.. Doğum gününüz kutlu olsun..

02/16/2013 21:04:00

Hilalcim seni kutlamayı unuttum heyecandan, kuzularınla nice doğum günlerine inşallah, Allah seni onların başından onları da senin yanından eksik etmesin, kıdemli anne ;))

02/16/2013 21:41:00

Zaman ne kadar hizli geciyor :) guzeller guzeli tatlisimiz Melek Begum'cugum bir yasini doldurmus bile :) Basta annen baban olmak uzere tummm yakinlarin ve sevdiklerinle saglikli, mutlu, huzurlu, bol sans ve basari dolu seneler senin olsun tatlim benim :)

Hilal'cim kuzucugumuzu op benim icin, hersey gonlunuzce.guzelliklerle olsun...

Sevgiler :)

02/17/2013 05:11:00

Böyük qız olsun)))

02/17/2013 08:11:00

Cok tesekkur ederim canlar. Allah hepimizin cocuklarinin guzel gunlerini gormeyi ve burada paylasmqyi nasip etsin. :)) cok duygusalik bugun. Operim hepinizi.

02/17/2013 08:45:00

Nice senelere prenseeees:)))  Anneciğinle, babacığınla, abinle, seni seven herkesle geçireceğin saglıklı, mutlu, huzurlu, başarılarla dolu upuzuuun bir ömrün olsun inşallah:)) Hilal ciim 2. kez anneliğinin ilk yılını kutlarımm.. Çok çok öperiimm:))))

02/17/2013 08:47:00

nice mutlu yillariniz olsun.iyiki dogmus prenses :)

02/17/2013 10:59:00

Kidemli bir anneyim ama het cocukta duygular ayni oluyor. Acemilik sariyor elini ayagini. :) Emirde 9 defa yasadigimiz dogum gunu telasi Begumde yine farkli duygular uyandiriyor. Annelik guzel zanaat vesselam :))

Cok tesekkur ederim Pinarcim senin yaklasik 1ay once yasadigin telaslardayiz bugun.

Guzel dilekleriniz icin cok tesekkurler. Cocuklarimizin hep guzelliklerini paylasalim burda insaallah. :)

02/17/2013 11:29:00

hayırlı sağlıklı nice yaşlara........ :)

02/17/2013 12:30:00

Melek Begüm

Yeni yaşın kutlu olsun güzel kuzum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerinin yanında nice nice seneler dilerim

Sevgilerimizle..

Çiğdem&Bartu

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...