Hilal'in (emir_melek) akıllı kuzusu Melek Begüm bir yaşında :))

<123>

Ynt: Hilal'in (emir_melek) akıllı kuzusu Melek Begüm bir yaşında :))

02/17/2013 18:49:00

Sultan tesekkurler. Cigdemcim ve yakisikli Bartum guzel dilekler karsilikli. Operim :))

02/18/2013 08:16:00

maşallah kızımıza; nice güzel yaşların ve ailenle beraber huzurlu, mutlu, sağlıklı bir ömrün olsun Melek Begüm :) tebrikler Hilal ;)

02/18/2013 08:51:00

maşallah canım..mutlu yaşalrın olsun inşallah

02/18/2013 14:29:00

Sagolun canlar Allah razi olsun :)

02/18/2013 14:31:00

Cok guzel bir duygu evladimizin buyudugunu, yeni seyler ogrendigini gormek. Hergun ypyeni seyler katiyoruz literaturumuze :)) Allah mutlu ve guzel gunlerini gostersin cocuklarimizin. Amin :)

02/18/2013 15:21:00

Nice güzel senelerin olsun Begüm'cüm. Allah hep iyilerle karşılaştırsın. Huzurla, sıhhatle büyü inşallah.

Hilalcim kuzularımız büyüyor. Daha dün doğdular sanki :) allah hepimize iyi günlerini göstersin inşallah. Evlatların için dilediğin ne varsa hepsi kabul olsun inşallah.

Seni ve kuzularını çok öpüyorum.

02/19/2013 05:55:00

Cok sagol Banu teyzesi. Evet kuzularimiz buyuyor ya. Hem de cok hizla. Daha tadini cikaramadan bebeklik donemleri bitiyor degil mi? Hep mutlu, saglikli olsunlar ins. Hayatlarinin her doneminde. :)

02/19/2013 05:56:00

Ben de kizim da opuyoruz sni ve guzel Durumuzu :)

02/19/2013 08:23:00

nice nice sağlıklı huzurlu yaşların, güzel anneciğin ve ailenle huzurlu senelerin olsun begüm'cük. İyi yaşa.hayrını gör yavrunun canım

02/19/2013 11:34:00

Cok tesekkur ederiz Ketrin. Hepimiz ins cocuklarimizin hayirli birer birey olduklarini goruruz. :)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...