İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

Ynt: İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

04/28/2010 07:54:00

Günaydın herkese..Haftasonu eşimin ailesini ziyarete manisaya gidiyoruz,yoksa ben de gelmek isterdim:(

04/29/2010 08:04:00

günaydın anneler nerdesiniz bee

05/03/2010 11:36:00

kızlar uğramaz oldunuz
naaptınız buluştunuz mu dünn

05/03/2010 13:44:00

evet buluştuk sadece nil,ben ve eşlerimiz.biz onları çok sevdik. berkle vakit geçiremedik o yorgunluktan bitap düşmüş:((güzel bir pazardı yani.bir daha sefer bekleriz

05/03/2010 14:22:00

meltem biz de sizi çok sevdik.demir 'i daha çok sevdik.eşim çok konuşmasa da çok kafa dengi buldu sizi daha da çoğalarak bir daha buluşmak dileğiyle sevgiler.

09/27/2010 07:23:00

Merhabalar, bende aksoyda oturuyorum. Soğuyan havalarda evlerde oyun grupları kurabiliriz diye düşünüyorum. En kısa zamanda buluşmak dileğiyle....

09/27/2010 15:50:00

Çocuklarınızın gelişimi ve karşılaşılan problemler ve çözümleri için neler yapabiliriz umutmayalım ki her aile kendi öznel geçmişi bakış açısı ve kaynakları olan eşsiz bir bütündür. yaşanan prablemler ortak gibi görünsede çözümleri bazen eşsiz olabiliyor sevgiler
http://www.tavsiyeediyorum.com/psikolog_6900_sinem_demirel.htm

10/25/2010 15:25:00

merhaba bende atakentte oturuyorum...

10/28/2010 09:21:00

Merhaba Karşıyakada herhangi bir yerde bir hafta sonu buluşma ayarlayalım mı kızlar ne dersiniz?

10/28/2010 14:21:00

ben loğusa 1 insan olarak gecem gündüzüm belli değil. 8) karsıyaka anneleri toplansın ilerde ben de eklenirim ekibe...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...