İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

Ynt: İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

11/01/2010 11:31:00

evet bence bir buluşma ayarlamak çok iyi fikir. Yapalım yapalım:) Mekan önerisi olan??

11/01/2010 12:23:00

Alsancak'tan parazit var ;)) Uyarsa biz de gelelim miiii???????

11/01/2010 13:59:00

Tamam en iyisi ortada mı buluşsak;) Haydi kızlar havalar daha da soğumadan organize olalım...

11/01/2010 14:22:00

yaa ben de karşıyalıyım aranıza katılamak orada yaşamak çok istiyorum bu aptal şehirden kurtulup gelemiyorum cennet izmirime karşıyakama.belki nu mayısta tayinim çıkarda kavuşurum:(

11/02/2010 09:48:00

Ben de hatayda oturuyorum. Ortalarda bir yerde bulusursaniz katilmayi cok isterim ;)

11/02/2010 11:42:00

bizde katılmak isteriz henüz kimseyle tanışamadık..mekan saat bellimi acaba?

11/02/2010 11:43:00

Yasemin cafe'de bebek bakım odası var,galiba daha öncede orada buluştunuz tekrar orası olabilir(mi?)

11/02/2010 13:07:00

Ankara'da, İstanbul'da harıl harıl yılbaşı partileri yapmaya çalışıyorlar. Kıskanalım, kopya çekelim, bizde İzmir'de yapalım:)... Zaten kasım ayı bayram tatili nedeniyle oldukça kısa, aralık ayı için bizde uygun bir mekan bulup noel babalı , eğlenceli bir parti ayarlayalım. Yok mudur aramızda, içinde gizli kalmış organizatörü çıkarmak isteyen, baştan sona parti organizasyonunu yapabilecek bir babayiğit?:)
Yasemin cafe Karşıyakada'kimi Mercanım? Herkes gelirse daha merkezde bir yer mi ayarlasak acaba?

11/02/2010 16:31:00

yer ve tarih uyarsa katılmak isteriz..

11/02/2010 20:52:00

Biz oyun grubumuz icin Alsancak'taki Saysen&Party House'la goruscez onumuzdeki gunlerde Noel partisi icin. Yer uygun derseniz ayri bir Nurturia partisi icin de konusup pazarlik yapmaya calisirim :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...