İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

Ynt: İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

11/02/2010 22:00:00

evet karşıyakada melikekuzey,ben bebekle gidilebilecek fazla mekan bilmiyorum farklı bir yerde buluşursak ne güzel olur,hem herkes gelse dahada güzel olur..

11/03/2010 12:37:00

Mesela Mavişehir'deki Tay park, hiç gittiniz mi?

11/03/2010 13:13:00

Arkadaşlar bence herkes elinin ulaşabildiği yerlerle konuşup fiyat ve opsiyon bilgisi alıp burada paylaşsın. Mesela ben bu hafta sonu gidebildiğim yerlerle konuşacağım, elajan sende madem hazır konuşacakmışsın bizim işide konuşursan walla süper olur:) Hatta bence bu konuyu karşıyaka grubundan çıkarıp yeni bir başlığa mı taşısak herkesin haberi olması için.

11/03/2010 13:13:00

Arkadaşlar bence herkes elinin ulaşabildiği yerlerle konuşup fiyat ve opsiyon bilgisi alıp burada paylaşsın. Mesela ben bu hafta sonu gidebildiğim yerlerle konuşacağım, elajan sende madem hazır konuşacakmışsın bizim işide konuşursan walla süper olur:) Hatta bence bu konuyu karşıyaka grubundan çıkarıp yeni bir başlığa mı taşısak herkesin haberi olması için.

11/03/2010 20:09:00

Tamam, herkes konussun, kabul goren secenekler icin bence de yeni bi baslik acalim. xo

11/26/2010 10:20:00

herkese yeniden selaaammm

var mıdır beni hatırlayann

09/19/2011 19:06:00

Karsıyakalı annelerrrrrr burada mısın ız????

09/25/2011 12:23:00

Merhaba; Tuna'm ve ben buradayız...yapılacak her türlü etkinliğe (buluşma tanışma, oyun grubu oluşturma)katılmaya hazırız.sevgiler...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...