İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

Ynt: İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

10/04/2011 20:27:00

yer konusunda çoğunluğa uyarım ama ikramları şimdilik herkes kendi karşılasa daha uygun olur. İkramları evde yapalım. Aslında ben de bebişimin doğum gününden önceki haftasonu olduğu için küçük bir kutlama yapmak üzere eve çağırmayı düşündüm ama ilk etapta yanlış algılanır diye çekinmiştim. Neyse. Sonuç olarak; yer konusunda çoğunluğa uyarım.

10/05/2011 09:03:00

canlar ve anneleri eger kabul ederseniz ben küçük çaplı bir organizasyon yaptım. bostanlı feribot iskelesi karşısında SURF WAY cafe de buluşalım gün saat aynı kalsın buluşma yeri surf way olsun . biraz önce bazı mekanları gezdim ve: yasemin rezervasyon yapmıyor self servis oluşu bebeklerle bize zor olur dierek düşündüm. ve bu yol üstünde surf wayi uygun buldum. eger sizler kabul ederseniz sewinirim. kuru pasta ve ilk içecekleriniz benim ikramım olsun istedim. nurturia karşıyaka anneleri olarak bu organizasyonu gerçekleştirmek bizleri ve bebeklerimizi mutlu eder diye düşünüyorum. katılımı yarına kadar bildirirseniz sewinicem. şimdiden teşekkürler.....               

10/05/2011 09:18:00

pardon neden senin ikramın,özel bir kutlamamı var,bilemedim şimdi :) napsak?

10/05/2011 09:37:00

ewet ben özel kutlama yapıyorum. ve sizleri bekliyorum. nedenine gelince.

1. organizasyonsuz bu kadar anne ve cocuk olmaz.

2. yasemin cafe rezerve yapmıyor

3. mekanda rezerve yaptırmak için anlaşmak gerekyior

4. haberli gidilen yerde her zaman daha iyi karşılanırız.

5.ileride yada simdi bebeğim ve ben mutlu olucaksak bu en büyük kutlamadır.

6.karşıyaka ya yeni taşınmış biri olarak çevre edinmek isteyişim :)

7.dewamı gelirse de iyi ki yapmışız demek için

8 kutlamaya herkezin katılmasını istediğim için

geliyomusunuz?

10/05/2011 09:41:00

benım daha kaç kere gelıyorz yazmam gerekıyor acaba:)) valla artık yazmayacagım hadı artık carsamba oldu netlessın de bulusalım.. buarada ıkram ıcın tesekkurler ,cok ıncesin ama biraz mahcup oluyoruz (yanı enazından ben). yanı ikram benden deyınce "gelıyorum" yazarken bıle cekındım bıraz:) sebeplerini anlatınca biraz daha ıyı hıssettım kendımı..neyse cumartesı gorusmek uzere

10/05/2011 09:47:00

tamam siz ve ben kesiniz.

10/05/2011 10:29:00

seg ben yazhan  tamam bostanlı iskelesinin tam karşısında köşedeki cafenin sol yanında.

seg ben yazhan  tamam bostanlı iskelesinin tam karşısında köşedeki cafenin sol yanında.

10/05/2011 10:49:00

hayır ben özen

yazha sen ve ben gelenler 3 kişiyiz simdilik

:),

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...