İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

Ynt: İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

10/07/2011 18:55:00

yarın gelecel analardan birisi bana iletişim bilgisi atabilirmi hani bulamazsam diye:?

10/07/2011 19:59:00

canlar ve anneleri rezervasyon yaptırdım dün. beklenmektesiniz. surf way cafe bostanlı iskele karşısı. açık adres: 2017 sok no15/a karşıyka. tlf: 3363686 görüsmek dileğiyle.

10/08/2011 09:10:00

ben hazırlanır ve yawas yawas giderim buluşmaya . sizleride beklerim.

10/08/2011 11:24:00

ben de hazırlandım ama güneş yeni uyudu. Uyandırarak getirsem orada huysuzluk yapacak. Uyandığında gelicez. nete bağlanırsanız bana cevap yazar mısınız? Kaça kadar oradasınız? 

10/08/2011 19:30:00

Karşıyaka'lı anneler;

Bugünkü kıpraşmaya mecburi sebeplerden ötürü katılamadım.
Küçük halam şehirdışından byükü halamın ameliyatı için gelmiş,
Karşıyaka'ya vardığımızda telefon geldi,onlar da orada zaten,mecburen oraya geçtik,
aile meclisi falan filan kilitlendik kaldık doğal olarak,hastalık bu...
az önce eve dönebildik,oğluşu geç yatırdım bu yüzden..
kusura bakmayın,telafi edelim,öperim. :)

10/08/2011 20:39:00

incicim gecmiş olsun... walla gözlerimiz aradı ne yalan diyimmm... tez wakitte görüşmek dileğiyle dielim o zaman...

10/08/2011 20:40:00

saol cnm inş.

10/09/2011 17:44:00

Kızlarrr Eliz orada sakın sakın uyudu, sesi solugu cıkmadı ya..hani siz hep ayaktayken ben yerımden bıle dogru duzgun kalkmadım yaaa... oradan cıkıp saat gecenın 2:30 una kadar bızım Eliz, değil uyumak gözlerini kapatmadı bileeeee:)

10/09/2011 18:01:00

İnanmıyorum:(( gaz sıkıntısı falan olabilir mi acaba, anlayabildin mi? çünkü hep bu haftalarda başlıyor gazlı bebeklerin dertleri...

10/10/2011 08:28:00

saol canım herşey yolunda şimdi :))) yazhaaaaaan sana vereceklerim arabada paketlenmiş gezip duruyor buluşalım :))))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...