İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

Ynt: İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

10/10/2011 10:15:00

inci çok geçmiş olsun.birdahaki buluşmaya görüşürüz inşallah

10/10/2011 11:25:00

gaz değil özlemciğim, bizimki uykusunu aldı ya.. etrafa bakındı benı dınledı ama gozlerını kapamadı..tabı ben en basta keyıflı keyıflı eliz le ilgilenirken, gecenin ilerleyen saatlerinde uyumasını bekleyerek geçirdim:) seg guven de mi uyumadı:) valla uzun sürerse organızasyonu akşama almak gerek :)) ayy inciiiii! paketlenmiş demeee:) biz bulustugumuzda onu konustuk..tam su canan olayı üzerine ben yazdım ya:)) fena oldum..:) gerçi küçülmüşleri istedim ama...kendimi kötü hissettiöm su canan vakasından sonra valla:) bisey diyemıyorum o konuda :)

10/10/2011 11:28:00

buarada seg bulusma fotolarını koymussun sağol:)

10/10/2011 11:31:00

saçmalama başımıza tuhaf bişey geldi diye insanlığımızı mı unutucaz :))) ben yanılmaya razıyım yeter ki yaptıklarımızın 10da 1i yardım olarak gidebilsin...o bakımdan gönlünü ferah tut,paket hala arabada, en kötü ihitmalle :) kyaka tarafına gelirken özelden telimi veririm,araşırız kyaka ya geldiğimde kapıdan bırakırım sana bizzat olar mı? seni de yormam ;) :))) ben sık sık geliyorum annemler orada ,tüm akrabalar orda çünkü,haberleşiriz. :)))

10/11/2011 05:41:00

şimdi bakıp çatlıyorum fotolarınıza :)))))))
ayrıcana böreğe hayır demem :)))

10/11/2011 08:36:00

yine yaparız dert etme inci . kıpraşmak degil mi maksat.

11/12/2011 15:00:00

herkeslere selamlar ... ben de yeni girnede oturuyorum...henüz anne adayıyım..28 haftalık hamileyim ...sizlerle tanışmak istedim:)

11/12/2011 17:53:00

Merhaba Belginonur kıpraşma olduğunda sende katıl bekleriz..

11/13/2011 20:12:00

memnuniyetle :)

11/13/2011 20:12:00

memnuniyetle :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...