İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

Ynt: İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

04/15/2010 14:07:00

ben de nergizdeyim

04/15/2010 14:08:00

hepimiz birbirimize çok yakınız..Karşıyaklılar olarak ilerliyen günlerde yapalım bi organizasyon.

04/15/2010 14:12:00

hoşgeldin enesemir

tühh 2 ay oldu alaybeyden demirköprü ye taşınalı :(
annemin yan apartmanına taşındık annem bakıyor da berk e
2 erkek  annesi ne güzel yaa cesaretim olsa bir de bilebilsem 2.nin erkek olacağını denerdim
bu arada kız çocuklarını da çok severim ama sanırım berk ten dolayı :)) yani bende ikisi de kız ya da ikisi de erkek olsa olayı ama ikizse bir oğlan bir kız
panik, tuhaf bir kadınım işte :))

04/15/2010 14:24:00

cumartesi egs de buluşalım mesela

04/15/2010 14:51:00

kardeşşş haftaya fuar değil miydi gündem hızlı değişiyor yaww

04/15/2010 16:29:00

ben de yılbaşında demirköprü taraflarına taşınıcam. gün sazak bulvarı var ya yeni açılan. oralarda biyerlerde inşaat halinde şu an :) alaybeyden sonra o tarafa alışmak zor oldu muu

04/15/2010 16:31:00

egeliff ben de bir sene önce yeni girnede oturuyordum. çok seviyodum orayı ama iki çocukla zor olacağı için taşındık buraya. eşimin ailesi burda alaybeyde oturuyo. annemler de hatayda. burdan ulaşım daha kolay diye geldik. sağlık ocağının karşısında oturuyordum ben

04/15/2010 16:41:00

yooo olmadı demirköprü zor çünkü buradan evlendim alaybeye gittim yani ben iyi cevap veremem :)ama şu metro yüzünden bostanlıya geçiş zorlaştı dön dolaş yapıyorsun o da düzelince güzel olacak

04/15/2010 16:42:00

enesemir
bi de sen girneye falan yakın olacaksın  nergise de bi de bizeeee ne güzel :)

04/15/2010 17:38:00

evet yaa tam ortasında biyerde olucak bulvarın. güzel olucak. ama metro istasyonuna mesafe çok di miii

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...