İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

Ynt: İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

03/21/2012 21:37:00

Herkeslere laf yetiştirmiş hatun bravo vallahi. . Bak düğününe gitme fikri mantıklı.;))))

03/21/2012 21:42:00

kızım cevval bu toscANA:) birdahakine benim olduğum haftasonu yapalım sizin melekleri nasıl kudurtuyor benim cadı seyredip gülücem..tanıdık geldi mi toscana  havagazından? benim cadı rücgar'ı nasıl fiştikledi merdivene tırmanıcam diye...ordan oraya koşturdular birlikte... accık kendi yaşıtı arkadaşları olsun istiyorum ben de, anneannesini yaşıtı biliyor valla...

03/22/2012 15:55:00

TŞKLER TOSCANA.EVET KISMET OLURSA GELMEYİ DÜŞÜNÜYORUM ZATEN MAVİŞEHİRDE FLAMİNGOLARDA OTURUYORUM.ÇOK SEVİNDİM BURADA OLMASINA...    :))

03/23/2012 07:13:00

selam benim gelme durumum yine kritik yaaa inşallah yetişebilirsem gelicem diyorum:( hafta içi hep istanbul izmir arası mekik dokudum işler yığılmış :((((((((((

03/23/2012 08:27:00

1-toscana
2-incibora
3-methiye
4-ritalar
5-dlrznp
6-pembety
7-mügmela
8-elifnazar
9-tutaste
10-sinem-deniz

sinemcim biz iyi geliriz yorgunluğuna.
cancım kızın çok tatlı yerim ben onu.oğlumda ateşlendi maaelesef.annemle beraber gelecektik ama ben geliyorum.kayayı dahil edemiyorum:(

bu arada rezervasyon yaptırayım.birde oralarda kalmayalım:)

03/23/2012 08:38:00

cumartesi çalışıyorum ben:(((

03/23/2012 08:39:00

rezervasyon yapmıyorlarmış.saat 12.30 gibi gelirseniz yer ayarlayabiliriz dediler.erken gelebilirseniz seviniriiimm..

03/23/2012 08:58:00

beni de ekler misin:) 

03/23/2012 09:01:00

ORASI ÇOK KALABALIK OLUYOR GERÇEKTEN HAFTA SONLARI.BEN KİMSEYİ TANIMIYORUM.NASIL TANIYACAĞIM :)))  NURTİ ANNELERİ DİYE PANKARTMI AÇSAM ACABA  :)))

03/23/2012 09:39:00

genelde tanımamazlık olmuyor.çocuklu gördün mü hemen yanaşırsın:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...