İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

Ynt: İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

03/23/2012 15:07:00

@toscana canım kısmet olursa haftaya cuma taşınıcaz:)Hele bir taşınayım yine buluşalım:)

03/23/2012 16:13:00

kızlar yaa ben işe başladım katılamıyorum artık maalesef!:( şu cumartesı toplantılarından bayılacagım artıkkkkkkkkk!:(

03/23/2012 16:18:00

bengü önden gidip mekana yayılacakmış. ben öyle duydum 8))) buluşmamak imkansızzz...

03/23/2012 19:30:00

ben yarin fotograf kursumun basladigini unutmusum :((((...saat 2-5 arasi alsancak saat de ters oldu :( 

03/24/2012 14:24:00

SAAT 12:20 DE TAYPARKTAYDIK OĞLUMLA.HEMEN 2 MASA BİRLEŞTİRTTİM.GARSONLARADA SÖYLEDİM 8-9 KİŞİ OLACAĞIZ 1 GİBİ GELECEKLER DİYE.CAFENİN ATLARA BAKAN UÇ KÖŞESİNDEYDİK.ORTA YERLERDE SIKIŞIKLIK OLUYOR DİYE BİRLEŞTİRMİYORLARMIŞ.ÇOK SIK KALKIP KALKIP ETRAFA BAKTIM TABİ KİMSEYİDE TANIMADIĞIM İÇİN FARKEDEMEDİM.GARSONLARADA BİLGİ VERDİM.SONUÇTA HERKESDE ÇOCUK VAR. SAAT 13:30A KADAR MASALARI VERMEDİM KİMSEYE.AMA ARTIK OĞLUMDA KOÇTAŞA GİDELİM DİYE TUTTURUNCA KALKTIK 13:40 GİBİ.KALKARKENDE BAKINDIM AMA GRUP GÖREMEDİM.ÇOK ÜZGÜNÜM ÇOK PİŞMAN OLDUM NEDEN BİRİLERİNDEN TEL NO ALMADIM DİYE.TAM 1 SAAT BEKLEDİM.KOÇTAŞ DÖNÜŞÜ 15:00 GİBİ TEKRAR UĞRADIK AMA ÇOK KALABALIKTI.BİR BULUŞMA DAHA BENİM AÇIMDAN BÖYLE GEÇTİ.   :((

03/24/2012 18:21:00

ben telefon numaramı size mesaj atmıştım .ulaş madı herhalde bende sizi bekledim:(

03/24/2012 19:16:00

TOSCANA BANA TELEFON NUMARASI GELMEDİ.   :(((   ŞİMDİ DAHA DA ÜZÜLDÜM.NEYSE KISMET DEĞİLMİŞ AMA ÇOK İSTİYORDUM

04/05/2012 19:28:00

hafta sonu bişiyler yapalım mı?

04/05/2012 21:41:00

cmt 12.30 a kdr musaitim ya :( sabahtan yapsak org? taypark fln en sakin o saatte ya da bostanlı sahılde park var ama biz oturamayız :)

04/06/2012 06:07:00

ehuehue:) valla beni de kocam salsa aslında çok memnun olurum ama köye geçen hafta gitmedik, bu haftasonu gideceğiz olur da kuzunun kahvaltısından sonra manyak gibi yollara düşmezsek ben de çok isterim sizleri görmeyi.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...