İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

Ynt: İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

04/06/2012 20:29:00

BANA UYAR TOSCANA İSMİN NEYDİ SENİN ;)

05/17/2012 13:06:00

Arkadaşlar, yarın öğlenden sonra bostanlı taraflarında bir kahve molası vermek isteyen olursa, takılmak isterim.

selamlar.

05/27/2012 13:14:00

ARKADAŞLAR TİYATRO BAŞLIĞINADA YAZDIM.BİR ÇOCUK TİYATROSU OLURSA BERABER GİDELİM DESEM GELEN OLURMU.GENELDE CMT.GÜNLERİ OLUYOR.

05/27/2012 13:24:00

Merhaba ben tiyatro'ya gitmeyi çok istiyorum ama sanırım bizim için daha erken kaç yaştan sonra girebiliyor bizim minikler tiyatro'ya ?

05/27/2012 13:37:00

valla 3 yasinda bir kiz klasik muzik konserinde arkamizdaydi delirtti bizi :) cocuk tiyatrosu daha kolay tabii bu anlamda ama benimkileri dusunemiyorum henuz!

05/27/2012 13:39:00

valla 3 yasinda bir kiz klasik muzik konserinde arkamizdaydi delirtti bizi :) cocuk tiyatrosu daha kolay tabii bu anlamda ama benimkileri dusunemiyorum henuz!

05/27/2012 15:46:00

3 yaşındaki çocuk klasik müzik konserine götürülürse genel olarak olacağı o zaten :)))

05/27/2012 15:48:00

praisem evet sizin için biraz erken ama ne zaman isterseniz götürebilirsiniz alışması için ancak birşeyler anlamaya anca 2 den sonra başlar.o da yavaş yavaş...

05/27/2012 16:18:00

Evet haklısınız her ne kadar erken olsa da götürmek ve göstermek lazım, ilkinde sıkılır ama zamanla alışır, inşallah birlikte gideriz bundan sonrakilere :)

06/02/2012 19:53:00

9 aylıkken oglumla çiğli kipa daki etkinliğe katıldık. ılgılı gıbı geldı bana. en azından uslu durdu. sankı tıyatroyada gıdılebılır gıbı gelıyor ama denemek lazım. tiyatroya gelemesek bile katılabılecegımız baska etkınlık ve toplantılara suan 10 aylık olan oğlumla seve seve katılırız :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...