İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

Ynt: İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

11/28/2012 21:19:00

Guncelll diyorum.

05/28/2013 20:27:00

İzmirli anneler, Muzipo Kids Türkiye'nin ilk eğlenceli çocuk hareket üssü olarak İzmir Bornova'da açıldı. Buluşmalarınızda sizi ve Kuzucuklarınızı misafir etmeyi çok isteriz.

09/02/2013 15:27:00

Muzipo Kids'te Ücretsiz Deneme Dersine Davetlisiniz...

Türkiye'nin ilk çocuk hareket üssü olan Muzipo Kids' te “2-12 yaş aralığındaki her gelir seviyesinden çocuğun hareket edebileceği alanlar oluşturmak ve toplumda erken yaşta egzersiz ve oyunun önemi ile ilgili farkındalık yaratmak” misyonu ile hizmet veriyoruz. Hareket eğitimi ile fiziksel gelişime katkıda bulunmanın yanı sıra çocukların yaratıcılıklarını arttırıcı oyun ve atölye çalışmaları ile de hem eğlendirmeyi, hem de her açıdan gelişimlerini sağlamayı hedefliyoruz. Siz de çocuğunuzu Muzipo kids ile tanıştırın.

www.muzipo.com
http://www.muzipo.com/Muzipo/ÜcretsizDenemeDersiKayıtFormu.aspx
Ücretsiz Deneme Dersi' ne kaydolmak için lütfen tıklayın!...

Muzipo Kids İzmir Bornova: 0(232) 342 0059

09/03/2013 10:07:00

bende karşıyaka nergizde oturuyorum tanışıp görüşmeyi çok isterim sizlerle..toplantılarınızdan haberdar ederseniz çok sevinirim:)

09/29/2013 13:52:00

Ben de karşıyaka gün sazak Bulvarı'nda oturuyorum.

10/19/2013 11:31:00

Merhaba,

Ben de Karsiyaka'da oturuyorum. Henuz 1 haftalik bir oglum var.

02/27/2014 15:06:00

Merhaba,

Mavişehir de oturuyorum 3 ayşında bir kızım var. Etkinliklerden haberdar olursam katılmak isterim. 

02/27/2014 20:39:00

aslında ben de böyle etkinlikler olursa tanışmak ve katılmak çok isterim doğma büyüme Karşıyakalıyım uzun yıllardan sonra memleketime döndüm çok şükür geçen sene geldim özderedeyim ama seneye nasipse karşıyakada olacağım ama bu sene de katılabilirim.bence havalar düzeliyor bir araya gelip şöyle güzel kır bahçeli cafeler bulsak çocuklar için çok iyi olur. Bildiğiniz yerler var mı

03/06/2014 10:46:00

Bebek bakan bir kreş var mı izmirde? İnternette net bir bilgi bulamıyorum?

03/13/2014 19:02:00

Selam oko kizimin gittigi anaokulunda bebek grubu var ama 15aylik gibi daha kucukleri aliyorlarmi bilmiyorum istersen bir gorus. Papatyam anaokulu netten arastira bilirsin bostanli alins cafenin kafenin yaninda.

Birde sirinyerde sadece bebek anaokulu var . Bebeklere ozel

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...