İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

Ynt: İZMİR KARŞIYAKA'DA OTURAN BEBEK ANNELERİ TANIŞALIM MI?

04/22/2010 07:36:00

ikayra çok güzel söylemiş valla.. aynen ben de öyle düşünüyorumm

04/22/2010 08:55:00

merhaba aranıza yeni katıldım aliağada petkimde oturuyorum 9 aylık bir kızım var..daha tam anlamıyla alışamadım nurturıa ya biraz zorlanıyorum ama organizasyon fikirleri çok güzel bende ilerleyen zamanlarda katılmak istiyorum facebookta sayfası olanlar beni eklerse sevinirim ordada buluşabilriz.SERAP SOYSAL ŞENGÜL olarak geçiyorum hanımlar bekliyorum

04/22/2010 18:13:00

hoşgeldin serap

04/22/2010 19:26:00

pişttt ayakta olan karşıyakalılar cmt gidiyormuyuz fuara gerçi çoğumuz hasta :(

04/23/2010 05:39:00

Ben az önce o grubada yazdım,çok istiyordum gitmeyi..nasıl giderim diye planını bile yapmıştım ama malesef yiğit hasta..Halsiz,keyfi yok,öksürüyor,burnu akıyor..Bu durumda biz gelemiyoruz,bir dahakine artık..Ya da belki daha önce karşıyaka buluşması yaparız:)

04/23/2010 08:29:00

nil ben çok istiyorum okadar bekledim demirin yarın sabah kontrolü var eğer iyi durumdaysa getireceğim.

04/23/2010 11:35:00

ben gelemem kızlar 2 çocukla fuarda hiç işim olmaz :D

ama bi hafta sonu egeparkta toplanırsak oraya gelirim :D

04/23/2010 16:19:00

mertte ne işiniz var fuarda it kopuk yatağı diyor başka bir haftada yasemin cafede buluşalım!zaten demir hasta ben gelemeyeceğim.

04/23/2010 20:59:00

murat ikna oldu (kendi çıkarı için)fuar olayına inşallah yarın bir aksilik olmazsa katılacağız. karşıyaka buluşmasını eşli yapalım yasemin cafe de  meltemin de dediği gibi hem orası açık alan hem yiyecek içecek sınırı yok hem uygun fiyat ne dersiniz

04/24/2010 10:42:00

benim eşim but ür arkadaşlıklardan hoşlanmıyor kendi adına.. yalnız bi buluşma olursa katılmayı çok isterim ben.  daha önce başka forumlarda da izmirliler çok buluştuk. evlerde toplandık hatta. 6-8 anne ve çocukları :D eşlerle de buluşanlar vardı. ama dedim ya benim eşim accık odun. sevmez :) yalnız kabul ederseniz ben varım kıslarr

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...