Yeniden hoşgeldiniz arkadaşlar

03/01/2013 15:34:00

Herkese merhaba,

Onca yazışmadan sonra grubumuzu kapatmışlar ama ne yapalım sağlık olsun. Nagehan açmış yeni grubumuzu saolsun. Her konu için başlık açmayalım diyorum ben, Beslenme, uyku, gezi gibi başlıklar açıp konuyu ona göre tartışalım diyorum ne dersiniz?  Diğer türlü her soruda başlık açarsak çok dağılırız ki ben en çok bütünlüğümüzü seviyorum :)

Fikirler?

Ynt: Yeniden hoşgeldiniz arkadaşlar

03/01/2013 16:33:00

Şükür kavuşturana :)

Annelerimizden Hulia'nın başlattığı ve 3 aydır sürdürdüğümüz yazışmalarımıza burdan devam edelim artık. 3 ayda 43 sayfa yazışmışız hanımlar :) Ben de tek tek yazıştığımız sayfalara girip oradaki rumuzlara grup davetiyesi atıyorum dakikalardır. İnşallah kimseyi atlamam. Atladığım varsa ve farkederseniz arkadaşlar birbirimize msj atalım da haber vermediğimiz kimse kalmasın bizim gruptan.

Sevlal fikrin hoşuma gitti. Birkaç başlık altında derli toplu olsun diyorsun. Hadi bakalım anneler, kaldığımız yerden devam ;)

melaba:-)

03/01/2013 16:39:00

bizde geldiiik 3 kisiyiz ama kalabalik geldik biraz :-)

03/01/2013 16:46:00

Zaten yokum 10 gündür özlemişim bir soluk aldım girdim gruba, duvara toslamış gibi oldum :))) 

İlk konumuzu açıp sorumu soruyorum :))

03/01/2013 16:48:00

Bu arada acaba burada tanışsakmı? Yani çoğumuz özelden görüşüyoruz zaten ama mesela aynı şehirlerde yada yakın semtlerde olabiliriz belki oyun grubu kurarız bizde gelecekte :)) Ben başlayayım dikeyen kendini tanıtsın ;)

İsmim Şevval Elif. 29 yaşındayım, anasınıfı öğretmeniyim şuan çalışmıyorum tızımı büyütüp 3 yaşına geldiğinde beraber gitmeyi planlıyorum :)) Kızım Beraa 13 Ağustos doğumlu. İlk çocuğum, korkunç bir doğum hikayem olmasına rağmen şimdiden yenidoğan kokusunu özledim :))

03/01/2013 17:09:00

Tanışalım valla Şevvalcim. Ben Nagehan. 33 yaşındayım. Çevre Mühendisiyim. İzmitte yaşıyorum. Çalışıyorum, çalışmayı da seviyorum. Ama oğlumu 3 ay 9 günlükken evde bırakıp işe gitmiş olmam hala içimde yaradır. Benim de ilk çocuğum. Bu arada bir itiraf; anneliğin bu kadar güzel bir duygu olduğu bilebilseydim bu kadar yılı çocuksuz geçirmezdim :)

03/01/2013 17:36:00

Ben de bu grupta aktif olayım eskisinde uzak kalmıştım. Yaşım 27 ilk bebeğim program kordünatörlüğünden anneliğe terfi ettim. İzmirde yaşıyoruz.

03/01/2013 17:38:00

Burcu bizim oğlanlar aynı gün doğumlu bu arada :)

03/01/2013 17:42:00

Ben nerede yaşadığımı yazmamışım yahu :)) Çanakkale'nin Çan ilçesinde oturuyoruz eşimin işi sebebiyle.

03/01/2013 17:44:00

Ne hoş nagihan. Benim ki adından m..ıdır burcundan mıdır çok eseriyetli

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 Ağustos Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...