Yeniden hoşgeldiniz arkadaşlar

Ynt: Yeniden hoşgeldiniz arkadaşlar

03/01/2013 19:50:00

:)) aslan burcu zordur, hep iltifat hep elüstünde tutulma ister, napçaz biz bunlarla :)))

03/01/2013 19:53:00

Ben Nihan, 31 yaşındayım, web programcısıy(ım)dım :) Ne yazıkki İstanbulda yaşıyorum ama çok yakın zamanda güzide bir güney kentimize göç etmeye hazırlanıyorum. Şimdilik evden serbest çalışıyorum. İlk bebeklerim, 13 Ağustos doğumlular, başlarda çook zorlanmama rağmen şimdi keyfini çıkartıyorum ikiz anneliğinin...

Bu arada grup iyi oldu yahu derli toplu, keşke daha önce yapsaydık :)

03/01/2013 20:01:00

Selam Şükran bence doktor olduğunu söylemeseydin :) Her an tarafımdan soru yağmuruna tutulabilirsin :)

03/01/2013 20:21:00

merhaba agustos anneleri,ben hulya istanbul beyoglundan, aslinda kibrisliyim ama 2 sene once evlenerek istanbula yerlestim univ mezun olduktan sonra henuz calismadim yani bi is kariyerim yok :) ama ingilizce bankacilik ve finans bolumunu bitirdim bakalim artik 1 yil icinde ise girebilirim 23 yasindayim bir kizim var nisa naz 9 agustos dogumlu ayarlayabilirsek istanbul ici gorusebiliriz,hepinizi opuyorum. bu arada tanistigima memnun oldum burda fazla arkadasim yok o yuzden yazdiklariniz benim icin cok degerli ;)

03/01/2013 20:21:00

Merhabalar, 

Nagehananne grup çok iyi oldu. Eline Sağlık :)

Bu arada ben Pınar 31 yaşındayım. Oğlum 19 Ağustos doğumlu. Devlette çalışıyorum. Aslen Egeli olmama rağmen, sevdiğimin peşinden yaban ellere geldim :)
Nagehananne aynı şehirdeyiz. Bende İzmit'te yaşıyorum :)

03/01/2013 20:22:00

Herkese selam :)

Zerrin ben. 31 yasindayim. Gebzede yasiyorum.

Calisiyorum.

Oglum ruzgar 28 agustos dogumlu

03/01/2013 20:41:00

Pınar, aynı şehirde olduğumuza sevindim. Yüzyüze de tanışalım birgün.

03/01/2013 21:07:00

Hülya; sorduğun bir soru ile böyle bir grubun kurulmasına vesile olduğun için senin yazdıklarında benim için çok değerli :) 

Zerrin, sende bize yakınmışsın. 
Nagehan çok isterim tanışmayı :)

03/01/2013 21:23:00

03/01/2013 21:48:00

Ooo ben gelene kadar tanışmış herkes. Ben de Ístanbul'da oturuyorum 30 yaşında, ingilizce ogretmeniyim ama şu an ücretsiz izindeyim. 5 yaşında cadı bi kızım ve minik tosbagamla evin tadını cikarmaya calisiyorum.

Grup iyi fikir olmus. Teşekkürler Negehan.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 Ağustos Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...