Yeniden hoşgeldiniz arkadaşlar

Ynt: Yeniden hoşgeldiniz arkadaşlar

03/02/2013 05:48:00

hoşbulduk

bizi tekrar topladığın için teşekkürler nagehan:)

ben edibe, ist. anadolu yakasındayım, 24 yaşındayım, bilg mühendisiyim hiç çalışmadım

bizim ikizler 15 ağustos kadir gecesi sabahı 8 aylıkken sezeryanla doğdu :)

1+4 ay hayatımın çilesini çektim, ailelerimiz yakın olmasına rağmen, neyseki büyüdükçe işler kolaylaşıyor, bi de gece uyusalar..

03/02/2013 10:19:00

Nagehan ve Pınar valla imrendim size, keşke burada da görüşebileceğim bir arkadaş olsaydı bebeği olan :) Hulia bende senin gibi bu şehirde yeniyim ama pek kimseyi tanımıyorum, o nedenle sanırım kızım bu ay konuşur benimle, herşeyi onunla konuşuyorum çünkü :))

03/02/2013 14:36:00

Edibe, benim oğlumda bayram sabahı normal doğum ile doğdu :)

Şevval, Nagehan ile ne zaman görüşebiliriz bilmiyorum ama çok isterim. Zamanla insan bulunduğu çevreye alışıyor. İnşallah senin için bu süreç hızlı geçer :)

03/02/2013 15:01:00

Arkadaşlar merhaba yeniden,

Bizi kışkışlamışlar he :)

Nagehan ve Sevlal'e yeniden teşekkürler :)
Ben de Fatime. Evlilik sebebiyle izmir'den İstanbul'a geldim. 33 yaşım nisan ayı itibariyle bitiyor ve 6 sene çocuk için uğraştık ve 2011'de tüp bebek yöntemiyle oğluma hamile kaldım. Başta ikizlerdi ama yavrumun biri gelmekten vazgeçti. Hatta oğlum dondurulmuş embriyoydu ve ilk tüp bebek tutmayınca 6 ay donuk bekleyen oğlumu çözdürüp yeniden denedik ve mutlu sona ulaştık :) 
Ben de büyük tekstil firmalarında ithal ürün sorumlusu olarak çalıştım. Çalışırken bebek işleri olmadığından çok yoğun, stresli ve sürekli ülkeler arası gitmem gerektiğinden işi bıraktım ve nihayet bebek sahibi olabildim. İşte bu bizim aşk hikayemiz :) İyi ki varsınız :* 

03/02/2013 16:48:00

Fatime, bende tüm öğrenim hayatımı İzmir'de geçirdim. İzmir'i çok özlüyorum.

03/02/2013 21:02:00

Selam arkadaşlar ne iyi düşünmüş te devam ettirmişsiniz sayfayı:)Ben zeynep Muğla da yaşıyorum.8 ağustos doğumlu elif adında bir kızım var çalışmıyorum benim işim kızım:)

03/02/2013 21:09:00

Pınar, ben İzmir'i hiç ama hiç özlemiyorum desem? :( annemler ordalar buna rağmen hiç özlemiyorum, orayı özletecek her şeyi tüketmişim orda, ne yazık :(

Zeynep, ben üni.Muğla'da okudum. hem Kötekli'de hem de merkezde evde kalmıştım. Muğla'yı da hiç özlemiyorum :)

03/02/2013 21:24:00

Fatime, benim en güzel yıllarım İzmir'de geçtiği için çok seviyorum İzmir'i. Benim ailemde hâlâ İzmir'de yaşıyor. O nedenle hep bir özlemi var İzmir'e karşı.

Zeynep, bende aslen Datçalıyım. :)

03/02/2013 21:29:00

Fatime sen bayağı ugrasmissin anlaşılan bebek icin. Neyseki uğraşmaya değmiş oğlunu almışsın kucağına. Allah isteyen herkese versin, kucaklarini boş birakmasin.

Ben universiteyi ıstanbulda okudum. 6 yil aradan sonra gecen yil takrar döndük buraya ama ne yazıkki temmuzda tayinciyiz:((( ben bu şehri hep çok sevdim, seviyorum ve sevicem.. Ama çocukla bu şehir cok yorucuymus onu anladim. Ogrenciyken daha guzeldi ama hâlâ güzel:))

03/02/2013 21:37:00

Uğraştık biraz Ayşecim. çok arkadaşım var isteyip de sahip olamayan, çok zor. Allah isteyen herkese tattırsın, müthiş bir duygu yaşayabilene.

ben de İstanbul aşığıyım ya, çok seviyorum, gidecek olmanıza üzüldüm, belki tanışırdık :( bu arada biz Beylikdüzü'ndeyiz.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 Ağustos Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...