Yeniden hoşgeldiniz arkadaşlar

Ynt: Yeniden hoşgeldiniz arkadaşlar

03/09/2013 20:37:00

Hoşgeldin Merve. Şevval ben Çanakkale'yi cok seviyorum. Cocuk buyutmek icin ideal bi şehir bence.

İstanbul cocuklar icin uygun değil, hep bir keşmekeş. .. Çok şanslısınız:))

03/09/2013 21:17:00

Aa öylemi şevval bizde çanakkale merkezdeyiz inşallah bir gün tanışma fırsatı olur

03/09/2013 21:19:00

hoşbuldum şevval evet çanakkale çocuk açısında çok ii bir şehir şanslıyız bu konuda ama bende istanbuldan vazgeçemeyenlerdenim:)

03/10/2013 14:45:00

Merve umarım tanışırız, daha dün Çanakkaledeydik :)

Ayşe'cim bende çok seviyorum Çanakkale'yi, biz eşim Kale'de çalıştığı için Çan ilçesindeyiz yaklaşık 45 dk Çanakkaleye. Çanakkale muhteşem bir yer gerçekten, bende çok seviyorum. Çan'da küçük ama sevimli bir ilçe. Bende İstanbul'un yerlisiyim, tüm ailem sülalem orada, çok özlüyorum, çocuk yetiştirmeyi düşünemesem de İstanbul'dan vazgeçemem :)

03/11/2013 19:06:00

inşallah tanışırız şevvalciğim:)

03/17/2013 13:12:00

Gruba bir durgunluk gelmiş sanki :) Umarım hepiniz iyisinizdir. Hastalıktan uzun süredir uğrayamadım. 

Merve, biraz geç oldu ama hoşgeldin :)

03/17/2013 13:34:00

Evet bu ara kayıplarda herkes, diş derdi sarıd sanırım hepimizi :)) Dün gece kınamızı yaptık fotoları hafta içi ekleyeceğim ;) Hareket gelir belki grubumuza :))

biraz geç oldu ama yeni gördüm, hoşbuldum pnrkrl:)

03/21/2013 11:36:00

biraz geç oldu ama yeni gördüm, hoşbuldum pnrkrl:)

03/22/2013 08:55:00

Bizim grupta bir durulma söz konusu. Bahar gelince evlerden çıkılmaya başlandı sanırım. :)

03/22/2013 09:04:00

herkese merhaba yeniden,

şu sıralar kafam 'oğlumla yeterince ilgilenebiliyor muyum?' la meşgul. Çalışmadığım ve kendim bakmak istediğim için evdeyim ama uyanık olduğu zamanlarda her dk onunla olamıyorum, bazen ipadden çok sevdiği bir şeyleri açıp, ona yemek filan hazırlıyorum. tv hiç açmıyorum, bir iki kez denedim gözleri sulandı. dr. her gün 45 dk.ya izin vermişti. Çok ama çok yorulmuşsam, bunalmışsam ya da, kendi haline bırakıp bir şeyler okuyorum, dalıp gidiyorum vs. sonra da vicdan azabı duyuyorum. bir de acaba onun gelişimi için yeterli ve doğru aktiviteleri yaptırabiliyor muyum? bu da 2.sorunum şu an.
Siz bebeğinizle neler yapıyorsunuz, nasıl vakit geçiriyorsunuz ağustos anneleri?   

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 Ağustos Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...