Mız mız

06/13/2012 05:46:00

Bebekleriniz mız mızlandığında neler yapıyorsunuz? Neler sizin kurtarıcınız oluyor?

Ynt: Mız mız

06/13/2012 05:56:00

emziiiiiik, kucaaaaak, sarki ve dans..

06/13/2012 06:04:00

Ben de anlatayım şimdi :)
1. yağmur yağmur. elimi ıslatıp yüzüne yağmur yağmur yapıyorum gülüyor.
2. Plates topunda kucağımda hopluyoruz.
3. Lambaları seviyor. salon yada koridordaki lambaları yakıyorum, onları seyrediyor.
4. Aynayı görünce çok mutlu oluyor.
5. Yüzüne örtüyle rüzgar yapıyorum. Ağlıyorsa susuyor. Yada üfleyerek rüzgar yapıyorum.
6. Camdan yada balkondan çevreyi seyrediyoruz.
7. Dışarı çıkıyorsam, arabada susuyor. Gezmeyi seviyor.
8. Müzik sakinleştiriyor. Kucak tabii ki.
Bunları sırayla yapıyoruz. :)

06/13/2012 06:14:00

parmak siklatma, ellerle her turlu oyun ellere hasta, cingirak vs ses cikaran oyuncak..

06/13/2012 06:16:00

ve tabi disari cikar cikmaz arabada basini yana cevirir bir saniyede uyur. eger evde mizmizi kesemiyorsak en iyi cozum sokak;)))

06/13/2012 09:40:00

Elif bunların çoğu aklıma gelmemişti valla deneyeyim ben de.. biz baston puseti eve çıkardık evde onunla gezdiriyorum, kucağıma alıyorum, evde biri varsa yakaladı yakaladı falan yapıyoruz yada emziriyorum ama huysuzluğu üstündeyse hiç biri işe yaramıyor..

06/13/2012 10:58:00

Bende arabayı kullandım içeride bu aralar pek kullanmıyorum. En kötü ihtimalle tv yi açıyorum. Normalde yasak tv seyretmek.

06/13/2012 14:44:00

bizim kızın enteresan bir takıntısı var. stor perdelerin kenarındaki zinciri oluyor ya, ona bayılıyor. onu sallayıp 15 dk. sessiz tutabiliyorum :) mız mızlık anlarında bugünlerdeki en büyük favorimiz....

06/13/2012 21:35:00

Aklima geldi simdi. Birde firmalarin verdigi kucuk boy tanitim dergilerini brosur vs. eline veriyorum( gozetim altinda) yirtiyor rahatliyor. Okuma aliskanligi asiliyoruz yavas yavas :)

07/10/2012 13:21:00

Ediz en çok guguk-cee ve yüzünü battaniye gibi şeylerle örtüp açma oyununu seviyor. Bunları tabi zaman içinde epey olgunlaştırdık, artık gerisi annelerin hayal gücüne kalmış :)

07/10/2012 21:28:00

Bos sisme havuzda oynayarkta vakit gecirmeye basladi kuzum. zamangectikce ilgi alanlari degisiyor. Miz mizliklar farklilasiyor. Onceden yaptigimiz seylerin hepsini yapmiyoruz su anda. Sureklide degisecektir buyudukce. Himm birde ikea da tekerlekli bos plastik kutuya koyup ittirdik bayildi cinar, kahkahalarla guldu. Hatta kutuya yapisti, zor birakti eli den. Tekeeibirseyler bulmak lazim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ARALIK 2011 ANNELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...