Adanada Bakıcı

10/08/2011 12:46:00

Selam arkadaşlar,
Ben öğretmenim.Bu yıl ikinci dönem işe başlamayı düşünüyorum.İşe ocak sonunda başlıcam fakat ben Aralık gibi başlayabilecek bir bakıcı arıyorum.Hem biz kendisine alışalım hemde bakıcımız bize alışsın diye.Nerden nasıl bulacağımı şaşırdım.Aranızda bana yardımcı olabilecek varsa sevinirim..Etrafınızda varsa bana yazarsanız sevinirim

Ynt: Adanada Bakıcı

10/11/2011 13:07:00

Bizim lise mezunu bir bakıcı ablamız var. Haftanın 5 günü, 07:30 - 18:00 arası geliyor. Bebek bakımı ile beraber kuzunun kıyafetlerinin ütüsü ve haftada 1 eve genel temizlik (makine+vileda+toz ) de yapıyor. Aylık 600 TL alıyor. Bildiğim kadarıyla bebek bakımı için iş arayan arkadaşları var. Ona sorayım. Haftada kaç gün, hangi saatlerde istiyorsunuz ve bunun için ne kadar bütçe ayıracaksınız?

10/14/2011 12:01:00

merhaba,

eşimin teyzesi çok yakın bir arkadaşımın kızına kreşe gidene kadar baktı ve çok mutlu mesut bir birliktelik yaşadılar. (çocukla oyun oynamayı, kitap okumayı vs. seven oldukça güvenilir bir insandır) yanlız kendi çocukları da okuduğundan, onları da ihmal etmemek adına nerede oturduğunuz ve hangi saatler arası bakım istediğiniz önemli. bunları bildirebilirseniz, uygun olması durumunda size ulaşmasını sağlayabilirim.

10/18/2011 15:18:00

çok teşekkürler arkadaşlar birkaç mesaj daha var gelen en kısa zamanda netleştirip haber vericem sizlere

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Adana Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...