Bir de yurtiçi bir gezi organize etsek, nasıl olur?

<12>
01/25/2011 23:15:00

İlkbahar-yaz gibi belki 2 gece 3 günlük, cuma gecesi gidilip pazar akşamı dönülecek şekilde yurtiçinde bir gezi organize edebiliriz. Yok mu el atabilecek olan? Çocuklar çok küçük olmasalar kışın da yapılabilirdi ama şu an için zor olur.

Ynt: Bir de yurtiçi bir gezi organize etsek, nasıl olur?

01/26/2011 06:37:00

yakın biryerler olursa daha iyi olur bence 3 gün için

01/26/2011 08:38:00

kızlar alanya diye düşünürseniz bende burdan bakabilrim otel fiyatlarına. bizde turizmci olduğumuz için indirim alabiliriz biraz ;)

01/26/2011 11:32:00

Akdeniz çok güzel olur ama bizim gibi uzaklardan gelecek olanlar için çok uzak olur. Çoğunluk karayoluyla gelir herhalde.

Bence şöyle hiç görmediğimiz yerlere de gidebiliriz, mis gibi temiz hava, belki orman, kırlar, doğal yiyecekler falan. Belki herkese göre orta nokta olur.

Uzun yani 3-5 günlük bir gezi olsa Akdeniz, Ege güzel olurdu ama onu da bu kısa geziden sonra organize ederiz bence.

01/26/2011 11:33:00

Deniz, ben otel değil de doğayla içiçe villalar falan hayal ediyorum. Belki mangal yakılır, sağlıklı sandviçler hazırlarız falan. :) Hayali bile çok hoş. Hepimize çok iyi gelir bence.

01/26/2011 12:16:00

hıımmm tüh :( ben yine yokum o zaman

06 7Y
01/26/2011 12:37:00

çoğunluk ank ve istanbuldan katılacak ise orta sapanca ya da abant olabilir...

01/26/2011 12:42:00

ysmn aslında çok haklısın, hala uçak biletlerinin eskiye göre çok uygun olduğuna ve karayoluyla gitmekten her açıdan çok daha avantajlı olduğuna alışamadım.

O zaman şöyle mi düşünsek,
2 alternatif olsun. (Bir tanesi havalimanı olan bir yer olsun.)

Daha sonra çoğunluk araba ile mi uçakla mı gelir, ona göre karar veririz.

Ben 2 bebekle bu işleri organize edemem ama böyle bir gezi yapılmasını ve yer almayı çok isterim.

01/26/2011 13:32:00

baharda adalara ne dersiniz:)) doğayla içiçe olan en sevdiğim yerlerden biri İKSİR RESORT..ama kastamonu tarafında herkese uyarmı bilmem.tam çocuklara göre rahat rahat oynasınlar.mangal ve şarap evi var akşamları çok keyifli

01/26/2011 13:34:00

Günübirlik gezi istiyorsanız Abant en güzeli.SAdece piknik derseniz ki oda yazınolur Maslakta Çocuk Köyü var herşey organik ve çocuklar için düşünülmüş

01/27/2011 10:07:00

Abant gunubirlik icin cok guzel olur .cumartesi yada pazar en cok hangi gunde katilim olu.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...