Ücretsiz Paktuna kitabı

Ynt: Ücretsiz Paktuna kitabı

09/15/2010 08:13:00

Ama yinede ne olursa olsun 20TL'lık kitabı ücretsiz gönderiyorlar diğer kitaplardan almış olsak bile yine avantajlıyız. Çok güzel bir kampanya. Blackcrow merak ettim kaç tane kitap aldın?

09/15/2010 08:13:00

evet yaa. bu boyut kandirikci zaten, damlanin bir mevzuu vardi onceden.
en iyisi su tek kitabi alip kacmak.

existhunder, hangi derginin arkasinda gormus annen acaba, hatirlar mi ki?
bu boyutun dergilere verdigi promosyonlar oluyor, dergi takip etmeli demek ki.

09/15/2010 08:23:00

Ulku sanırım 'burda' dergisinin arkasında

09/15/2010 08:27:00

artık burda'yı da takip edeceğiz demek ki
hem çocuk yetiştirip hem de el işlerinde uzman olacağız:)

09/15/2010 08:28:00

birde arka kapağında filan yazıyormuş yani enteresan yerlere bakmak lazım :)

09/15/2010 08:28:00

http://www.boyutstore.com/urun/sabiha-paktuna-keskin-rehber-kitaplari-dizisi.aspx

burdakilerin hepsi kredi kartından tek çekim 69 du galiba yalan olmasın. konuşurken birşeylerle uğraşıyodum. taksitli olursa da 76 sanırım. artı kargo falan yok

09/15/2010 08:35:00

İyide yeteneğinizi keşfedin kitabı bunun içinde herhalde onun ücretini düşüyorlar. Bu şekilde 99,40TL olan fiyat biraz daha aşağı düşüyor. İyi bir satış politikası bence adamların yaptıkları...

09/15/2010 08:38:00

bende aradım az evvel haftaya elimde olacak kısmetse:))

bu arada bana diğer kitaplar konusu hiç açılmadı, bende gaza gelebilirdim:))) iyi oldu boylesi:))))

09/15/2010 08:41:00

Ooo süpermiş çok şanslısın bende bu şekilde zaman kazandım en azından yoksa bende gaza gelen bir tipimdir. Zaten yeni verdim ben kitap siparişi (Mahallenin en mutlu yumurcağı) hepsiburada.com'a. Doğrusu hala tedarik aşamasında 1 haftadır. Eğer onlar iptal ederse siparişi ancak öylesi kitap alırım ordan başka.

09/15/2010 08:45:00

Arkadaşlar bişey sorucam, 4,5 TL olan kargo ücretini kredi kartından mı çekiyorlar. Telefondan kart bilgilerinizi mi alıyorlar?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çocuk eğitimi ve bakımı kitapları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...