Besafe geriye dönük koltuk arayanlar!

<12>

Ynt: Besafe geriye dönük koltuk arayanlar!

11/21/2012 21:16:00

selam

satmak istediğiniz besafe koltuk varsa talibim..:)

11/22/2012 12:27:00

Merhaba,

Evet koltuğumuz şu an Pazaryerimde ve sahibinden.com da satışta.

http://www.nurturia.com.tr/besafe-izi-combi-x3-isofix-(cift-yonlu-kullanim)/b/b/284c522e-49e9-4d3b-ab58-a0fa010eaef9

Çok temizdir ve çok memnun kaldık. O yüzden 15-36kg olarak ta BeSafe aldık:) Başka markalara çok güvenemiyorum.

Ataşehir Atatürk Mah. deyiz. Yakınsanız gelip görün bir ara.

11/22/2012 12:38:00

Ben Bursa'dayım ama çok sorun değil tanıdıklara aldırtırız olmazsa...Ben eşimi çok zor ikna ettim o Römer istiyordu ama ben kesinlikle geriye dönük istedim istiyorum da.Akşam bir göstereyim dilerseniz daha sonra irtibata geçelim. Herhangi bir tahribatı var mı? son fiyat mı?

Teşekkürler

11/22/2012 13:58:00

Merhaba,

Hayır kesinlikle bir tahribatı yok, emin olabilirsiniz. Aracımız hiç kazaya karışmadı, çok şükür. Biliyorsunuzdur, eğer araç kaza yaparsa koltukta bir hasar görünmese bile kullanulmaması öneriliyor. O nedenle içiniz rahat olsun. Hiçbir yerinde bir zedelenme de olmadı, gelip bizzat görebilmenizi isterdim. Ben malı kıymetli biriyim, temiz kullanırım:) Mesela çocuğuma su dışında birşey içirtmedim koltukta dökülür diye:) Sadece kuru şeyler yedi, bisküvi gibi, oto yıkamada süpürttüm her seferinde özellikle tembihledim. Kumaş yıkanabiliyormuş ama ben gerek duymadım. Yenisini alıp ta bunu eve getirince, sabunlu bezle sildim, kemer pedlerini ve bir süredir kullanmadığımız (büyüdükçe fazla geliyor çıkarıyorsunuz) minderini toz sabunla hassas yıkamada yıkadım makinede, en ufak bozulma olmadı. Siz daha rahat kullanıp gerektiğinde yıkayabilirsiniz, test edildi.
Eşinizle görüşün tabi. Geriye dönük koltuğun önemiyle ilgili bilgileri okuyan herkes ikna olur bence:)
Son fiyat 600 olur. Yenisiyle mukayese ederseniz bu çok uygun bir fiyat. Benim tel 0536 772 96 77. Selamlar.

11/22/2012 15:48:00

Çok teşekkür ederim mutlaka eşime göstericem ve dönüş yapacağım teşekkürler sevgiler...

11/24/2012 22:24:00

Senira slm, biz birkaç gündür düşünüyoruz, köpüklerin kullanım ömrü varmış biraz kafamızı karıştırdı, sonuçta bebeklerimizin güvenliği söz konusu...Göremeyeceğiz de yakın zamanda gelip. Sanırım yeni alacağız. Çok teşekkür ederim ilgine

11/25/2012 19:18:00

Tamam. İçinize sinen olsun tabi ki. Selamlar.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Geriye Dönük Araba Koltuğu Sevenler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...